Balerínky sú pohodlné a nadčasové

Štandardný

Ak existuje obuv v ktorej by ste mohli pokojne stráviť hoci aj celý deň bez toho, aby vás boleli vaše nohy, potom sú to zaručene balerínky. Tie sú nielen dokonale komfortné, ale aj neuveriteľne štýlové a pritom dizajnovo tak jednoduché, že si ich zamiluje každá žena. Je pritom úplne jedno či ste milovníčkou elegantnej alebo športovej módy, veď sa dajú nosiť k akémukoľvek outfitu a to tak k nohaviciam a džínsom ako aj k sukni či romantickým šatám. Je to jednoducho nadčasová obuv, ktorá by vo vašom šatníku rozhodne nemala chýbať. Čierne či ružové, látkové aj kožené, luxusné , cenovo dostupné, jednofarebné či vzorované – čím viac ich vo svojom šatníku budete mať, tým lepšie!

balerínky

Elegantné biele balerínky si zamilujete.

Balerínky aj pre bacuľky!

Čaro balerínok spočíva aj v tom, že ich môže nosiť doslova každá žena a to bez ohľadu na jej vek či postavu. Zrelším ženám dodajú akúsi dievčenskosť a na vzhľade uberú zopár rokov života. Ešte pred pár rokmi sa balerínky označovali ako nevhodná obuv pre ženy s nejakým tým kilom navyše, no dnes už všetci vieme, že obuť si ich môže tak štíhla a vysoká žena ako aj nízka s bacuľatejšou postavou. Dôležité je hlavne vedieť ich zladiť so zvyšným outfitom a rôznymi doplnkami. Ak si aj nie ste istá možnosťami kombinovania, skúste prezrieť inšpirácie na internete, kde ich nájdete naozaj nespočetne veľa a behom pár dní sa z vás stane skutočná trendsetterka.

balerínky1

Športové balerínky vás nikdy nesklamú.

Keď balerínky, tak kvalitné!

Nie je nič nezvyčajné vidieť v obchode balerínky, ktorých cena sa pohybuje len tesne nad desať eur. Osobne som také mala na nohe len raz v živote a môžem povedať, že to nepohodlie rozhodne nestálo za to. Moje nohy trpeli a nechcem ani vedieť ako by dopadli v prípade, že by som takú obuv nosila dlhodobo. Ak sa už rozhodnete kúpiť si nové balerínky, potom si radšej priplaťte za kvalitu a vyberte si vyrobené z kože. Kožené nemajú konkurenta. Sú neskutočne pohodlné, pretože koža sa dokonale prispôsobí vášmu chodidlu. Navyše dlho vydržia a časom aj nosením získajú krásnu patinu, ktorá im na vzhľade ešte pridá.