3 hlavné dôvody, prečo vycestovať na dovolenku na Kanárske ostrovy s last minute

Štandardný

Klíma, vďaka ktorej sa cítite plný života

last minute Kanárske ostrovy

S last minute Kanárske ostrovy zažijete aj takýto pohľad.

Hovorí sa, že Kanárske ostrovy majú najlepšiu celoročnú dovolenkovú klímu na svete. V lete sú priemerné teploty okolo +24 stupňov, čo nie je príliš neznesiteľne horúco a v zime je priemerne príjemných +20 stupňov, čo je taktiež akurát, a najmä ak cestujete zo zasneženej krajiny (je dostatočne teplo, no vaše telo netrpí radikálnou extrémnou teplotnou zmenou). Dovolenka last minute Kanárske ostrovy vás preto nikdy neprekvapí a vždy viete, aké oblečenie a topánky si zbaliť. Je vedecky dokázané, že počasie môže ovplyvňovať naše nálady a pocity. Napokon, všetci to poznáme podľa seba. Cítiť slnečné lúče na pokožke, dýchať čerstvý vzduch, chodiť bosí po piesočnatej pláži alebo sledovať nočnú letnú oblohu sú momenty, ktoré väčšinu ľudí napĺňajú energiou a novou silou. Aj preto sa Kanárske ostrovy často spájajú so slovným spojením „dobrá nálada“, „dovolenková senzácia“ či „počasie šťastia“. A keďže tu nie sú počas roka žiadne vysoké teplotné výkyvy, ktoré by na niektorých ľudí mohli pôsobiť nezdravo, Kanárske ostrovy sú považované za zdravý raj.

last minute Kanárske ostrovy

Kanárske ostrovy sú rajom pre outdoorové aktivity.

Športové výzvy po celý rok

Ak radi a často športujete a nechcete poľaviť ani na dovolenke, na Kanárskych ostrovoch máte ideálne podmienky na niektoré (aj adrenalínové) športy. Niektoré sú výzvou pre vaše športové limity a prekonávanie rekordov. Kanárske ostrovy s last minute sú rajom pre outdoorové aktivity a extrémne športy po celý rok. Strmé prechody, drsná krajina, kľukaté lesné cesty, závratné svahy – okolie dokonalé pre extrémne športy. Niektoré si môžete vyskúšať po prvýkrát alebo zdokonaliť sa či udržiavať kondíciu či ide o beh, cyklistiku, skoky z výšok, alebo lietanie či iný šport.

Na Kanárske ostrovy s last minute pod nočnú oblohu

Last minute Kanárske ostrovy si môžete vychutnávať aj v noci. Je to výnimočná destinácia pre milovníkov astronómie keďže obloha je tu po celý rok jasná. Vďaka malému mestskému osvetleniu je možné vidieť aj súhvezdia, ktoré len málokde v Európe uvidíte. Je to vynikajúce miesto tiež pre všetkých romantikov. Vyberte si hviezdu, snívajte o vašej budúcnosti a prajte si niečo. Kto vie, možno sa vám to aj vyplní.