Počuli ste už o KlikTV?

Štandardný

KlikTV je televízna videopožičovňa, ktorá ponúka prehrávanie video obsahu pomocou internetu. Vďaka nej máte teraz možnosť prezeranie si filmov zo širokej ponuky (viac ako 2000 filmov, dokumentov, seriálov, šport, detské programy, atď.) priamo u vás doma. KlikTV dáva možnosť používateľom tiež nahrávanie „live“ TV programov, či prehrávanie vlastného obsahu z USB kľúča prostredníctvom USB portu.

KlikTV na začiatok…

KlikTVPri zakúpení KlikTV boxu si všimnite predovšetkým obsah. V škatuľke by ste mali nájsť samotný prehrávač, diaľkový ovládač, HDMI kábel pre pripojenie k televízii, príručku a návod na používanie a napájací adaptér.

Zariadenie funguje s operačným systémom Android. Systém podporuje full HD rozlíšenie. Dôležité je mať pripojenie k internetu a to prostredníctvom internetového kábla alebo prostredníctvom bezdrôtového Wi-Fi. KlikTV box ponúka 3 USB porty, slot pre SD kartu a vstup pre napájací zdroj. Vnútorná pamäť má kapacitu 4GB, ktorá je používaná na „buffering“ sledovaných programov.

Pre milovníkov všetkých žánrov filmov

KlikTVAktivácia  a používanie je veľmi jednoduché. Okrem príručky, ktorú nájdete v balení KlikTV, vás po celý čas bude smerovať aj priama navigácia v TV po zapojení KlikTV. Hlavné menu ponúka základné kategórie: YouTube, Kinohit, Môj účet, Filmotéka, 18 Plus, Rozprávky, Moje TV, TV Rec, Filmbox, Fashion TV a Film Europe.

KlikTV ponúka aj rodičovský zámok, filmy, ktoré sú aktuálne v kinách (alebo pre pripravované filmy do kín nájdete v KlikTV trailery), či možnosť nahrávania vašich obľúbených TV programov, ktoré môžete archivovať a pozerať znovu a znovu.

Služba KlikTV je obľúbená hlavne vďaka svojej prijateľnej cene v pomere s ponúkanými službami.