Tenisky pánske nie sú len nejaké topánky!

Štandardný

Veľkou prednosťou tenisiek je to, že ich môžete nosiť takmer kamkoľvek a práve to z nich robí veľmi univerzálnu obuv. Tenisky pánske aj dámske  si môžete vybrať v mnohých značkových prevedeniach, štýloch a farbách. Značkové pánske tenisky sa vďaka tomu bez problému hodia do práce, na párty, na cestovanie aj na najrôznejšie voľnočasové aktivity, vrátane športu. Výber je veľký. Môžete si napríklad kúpiť pánske kožené tenisky, pánske členkové tenisky, alebo pánske plátené tenisky. Je to stávka na istotu. Mnohí páni mávajú vo svojom botníku tenisky vo viacerých variantoch. Ľahšie sa im potom dotvára skutočne pohodlný outfit.

tenisky pánske

Tenisky pánske by mali byť univerzálne.

Univerzálnosť, štýlovosť, nadčasovosť

Neoceniteľnou výhodou tenisiek je ich univerzálnosť, čo znamená, že sa hodia k rôznym štýlom obliekania. Tenisky pánske aj dámske vyzerajú veľmi dobre v kombinácii so športovým štýlom, hodia sa aj k mestskému outfitu alebo elegantnému štýlu. Pokojne ich môžete kombinovať s tričkom alebo šortkami, ale hodia sa aj ku košeli, jeansom, chino nohaviciam či dokonca k saku. U dámskych tenisiek nič nestojí v ceste vziať si ich k sukni alebo šatám a vytvoriť tak netuctový jarný či letný outfit. Je dôležité vhodne prispôsobiť farbu tenisiek k celkovej štylizácii. V posledných sezónach sú veľmi populárne pastelové odtiene, takže práve takéto môžete hľadať v regáloch obchodov s obuvou.

tenisky pánske

Tenisky pánske – ide to aj štýlovo.

Bez tenisiek to jednoducho neide

Tenisky skrátka nie sú len tak nejaké topánky. Najskôr preto si ich toľko obľúbili aj celebrity. Nosia sa kamkoľvek, kdekoľvek a k hocičomu. Preč je doba, keď ste v teniskách mohli vyraziť leda tak na šport alebo na výlet. Dnes si ich s prehľadom môžete vziať aj na večierok alebo akúkoľvek spoločenskú akciu. Hviezdy ako Ryan Gosling si ich pokojne obujú aj na červený koberec. S tým súvisí to, že si tenisky pánske môžete skutočne vziať ku všetkému. Dokonca aj k obleku. Keď zháňate určitý typ topánok, často je problém nájsť tie pravé. U tenisiek to väčšinou neplatí.