Airsoft – bojová hra, zábava a športová disciplína v jednom

Štandardný

Využiť svoj voľný čas naozaj plnohodnotne a venovať sa tomu, čo nás skutočne baví, je najlepšou cestou za skutočným relaxom, ktorý nemusí byť vždy len bezcieľnym polihovaním, vyjedaním chladničky či neustálym hraním počítačových hier. Platí to rovnako pre deti, dospievajú mládež aj tých dávnejšie dospelých. Správny aktívny relax trénuje vašu vytrvalosť aj fyzickú kondičku, upevňuje zdravie, zvyšuje sebavedomie, odbúrava depresie a pocity zlyhania a je dokázané, že do istej miery aj spomaľuje starnutie. Vybrať si môžete čokoľvek, čo vám zdravie umožňuje, pre niekoho to môžu byť brušné tance, rôzne športy, napr. beh, plávanie a aktivity na športovom či fitness náradí alebo aj kurz sebaobrany a bojové umenia, ako napr. krav maga či momentálne veľmi populárne bojové hry airsoft a paintball.

Airsoft

Pekná zbierka

Pre koho je určená bojová strategická hra airsoft?

Bojovať nemusíte vždy len vo virtuálnom svete za monitorom svojho počítača, ale čo tak rozhýbať trochu svoje telo a vyskúšať si stratégiu boja aj naživo, priamo v teréne so špeciálnymi zbraňami v ruke pri hre s názvom airsoft? Určite ste už o airsofte niečo počuli, v každom prípade však ide o bojovú hru, ktorú si musíte vyskúšať na vlastnej koži a stane sa pre vás dokonalým koníčkom. Airsoft je určený všetkým, ktorých už od detstva fascinujú zbrane, vojnové filmy, bojové taktiky a stratégie, ale tiež hra FAIR PLAY.

Airsoft

Airsoft rozhodne nie je len pre chlapov

Prečo je airsoft taký populárny a obľúbený?

Airsoft je tímová, bojová a športová hra zároveň, kde ide o pomerne dokonalú simuláciu boja a hrať sa na skutočných vojakov je predsa snom nejedného mladého chlapca či muža. Populárna je vďaka rôznym scenárom boja v zaujímavom teréne, ale tiež vďaka možnosti zastrieľať si z dokonalých replík a imitácií strelných zbraní ako skutočný vojak či žoldnier. Hra tak preverí vaše strelecké schopnosti, bojovú taktiku aj disciplínu a celkovú kondíciu, ale aj to, akým ste tímovým hráčom.

Airsoft

Pri hre vám môže pomôcť správne maskovanie 🙂