Ako správne vybrať dámske hodinky?

Štandardný

Každá žena by asi mala vlastniť viac druhov hodiniek na rôzne príležitosti. Dámske hodinky by mali ladiť s náušnicami, náhrdelníkom alebo prsteňom. A to takým spôsobom, aby sa dosiahol požadovaný estetický účinok. Dámy si môžu dovoliť viac hodiniek, môžu mať v zásobe niekoľko druhov módnych hodiniek. Pre bežné denné nosenie sú určené hodinky jednoduchšie a všestrannejšie. Tie sa dajú lepšie skombinovať s inými šperkami a módnymi doplnkami. Elegantnejšie hodinky s kamienkami je lepšie nosievať na špeciálne príležitosti, doplnené elegantnou kabelkou, alebo len peňaženkou. Ženy si tiež môžu dovoliť dámske hodinky s asymetrickým alebo extravagantným dizajnom s rôzne hustými a zdobenými remienkami. V prípade hodiniek na voľný čas, ich tvar, materiál a farba príliš nepodliehajú momentálnym módnym trendom a obmedzeniam. Ak sa nakoniec podarí, že nové dámske hodinky sú štýlovo zosúladené s jej oblečením, obuvou a ďalšími doplnkami vrátane šperkov, potom sa môže ľahko stať, že bude tzv. stopercentne in.

dámske hodinky

Dámske hodinky by mali ladiť ku kabelke a celému outfitu.

Dámske hodinky ako milý darček

Vyhľadávanie vhodných darčekov pre našich blízkych a priateľov môže byť niekedy skutočnou výzvou. Ale hodinky sú určite takou pozornosťou v podobe daru, ktorú ocenia muži i ženy. Ak uvažujete o kúpe hodiniek pre ženu, existuje niekoľko drobností, ktoré by ste mali zvážiť a vziať do úvahy, aby ste jej urobili skutočne radosť. Keď kupujete hodinky pre dámu, zvážte jej vkus a štýl obliekania. Zvážte ako budú hodinky používané. Niektoré ženy dávajú prednosť hodinkám pre rôzne spoločenské udalosti a zvláštne kultúrne príležitosti, zatiaľ čo iné chcú hodinky na každodenné nosenie do práce alebo do školy.

dámske hodinky

Dámske hodinky sú vhodným darčekom pre partnerku, či manželku.

Ležérnejšie alebo elegantné dámske hodinky?

Ak zvykne nosievať žiarivé šperky, zvážte elegantnejšie. Ak obyčajne nosí skôr jednoduché šperky, ako malé kôstkové náušnice alebo dokonca nenosí šperky žiadne, premýšľajte o hodinkách ležérnych, neformálnych, ako kompliment jej každodennému štýlu. Môžete sa tiež rozhodnúť, ktorý štýl hodiniek bude najlepší v závislosti od toho, či sa obdarovaná rada a často zúčastňuje významných spoločenských alebo kultúrnych aktivít.