Balerínky, ktoré sú pohodlné budete milovať

Štandardný

Keď ide o topánky, my ženy nepoznáme žiadne hranice. Nech ich už vo svojom šatníku máme akokoľvek veľa, vždy sa nájde miesto pre ďalšie a ďalšie… Medzi najpohodlnejšiu obuv patria balerínky. Dajú sa nosiť a kombinovať takmer s hocičím a to tak s džínsami ako aj so šatami či sukňou. Sú nesmierne všestranné a vhodné pre ženy v každom veku. Poskytnú vám pri chôdzi dokonalé pohodlie a to aj pri celodennom nosení. Takže ich môžete nosiť hoci aj do práce alebo na dlhé a únavné cestovanie. Samé uznáte, že topánky na vysokom podpätku pri cestovaní neprichádzajú do úvahy. Je to jednoduchá a ľahká obuv, ktorú si určite zamilujete!

balerínky

Vzorované kúsky oživia každý outfit!

Balerínky – nech vám sadnú!

Pri balerínkach ale nemôžete zabúdať na to, že výberom nesprávnej veľkosti bude chôdza v nich utrpením alebo ich nosiť ani nebudete. Musia vám na nohu perfektne sadnúť. Preto je najlepšie, ak si ich môžete vyskúšať a chvíľu sa v nich poprechádzať. Ak kúpite tesné balerínky, hrozia vám po krátkom čase bolestivé pľuzgiere a veľké nepohodlie. Naopak pri veľkých balerínkach sa vám budú topánky pri chôdzi vyzúvať, čo je nesmierne otravné. Nemali by byť tesné ani príliš voľné. Všímajte si aj ich šírku. Najmä, ak máte bacuľatejšie či širšie chodidlo, aby ste v nich nepôsobili komicky, pretože ani tie najkrajšie balerínky nebudú vyzerať pekne ak v nich bude natlačená noha a lá vykysnuté buchty z pekáča.

balerínky

Na výber ich máte nekonečne veľa

Kožené, látkové aj gumené

V obchodoch sa vám z pestrej ponuky balerínok dozaista zakrúti hlava. Farebné, neutrálne, vybíjané, s mašličkou, s čipkou, špicaté, na podpätku aj bez, otvorené či so zatvorenou špičkou, dierkované a mnohé iné. Vybrať si len jedny je priam nemožné. Pri balerínkach máte navyše na výber z rozličných materiálov. Ak hľadáte kvalitu, investujte do kožených balerínok, ktoré sa vášmu chodidlu dokonale prispôsobia. No vyskúšať môžete aj látkové balerínky, balerínky zo syntetickej koži či dokonca gumené balerínky – tie žnú v posledných rokoch veľký úspech. Tie sú obzvlášť vhodné na letné dovolenky. Za seba však musím povedať, že na celodenné nosenie sú najlepšie pohodlné kožené balerínky – nič lepšie som na nohách nemala!