Béžové neutrálne dámske kabelky na každý deň

Štandardný

Béžové dámske kabelky sú najlepším doplnkom každého outfitu. Vždy, keď sa neviete rozhodnúť ako dokombinovať trendy oblečenie, alebo máte pocit, že nejaká výrazná dámska kabelka váš outfit len zbytočne prekombinuje, pokazí či upozorní na nesprávne partie tela, zvoľte si béžovú kabelku. Správna kabelka môže pozdvihnúť akýkoľvek štýl, zvýrazniť niektoré farby, podčiarknuť outfit.

dámske kabelky

Béžová kabelka dokáže podčiarknuť náš outfit.

Dámske kabelky béžové vs. čierne

Niekedy je to práve dámska kabelka, s ktorou môžete priam pokaziť všetko dobré, čo ste na svojom outfite vytvorili. Béžové dámske kabelky sú ideálne, pretože sa ľahko kombinujú so šatami, s nohavicami, s kostýmom, či športovým oblečením. Dámske kabelky nemusíte vždy ladiť so svojimi topánkami. Najmä nie vtedy, ak ide o ležérne každodenné oblečenie. Väčšina žien používa ako svoju univerzálnu kabelku čiernu. Aj keď to nie je nesprávne, béžové dámske kabelky sú ešte o čosi viac účelnejšie než čierne. Väčšina žien verí, že čierne doplnky ako sú dámske kabelky a lodičky, fungujú vždy a v kombinácii so všetkým. Avšak čierne kabelky stále vidieť, sú tam vždy. Béžové kabelky sú tzv. neviditeľné kabelky, čo je v mnohých prípadoch veľmi užitočné alebo potrebné.

dámske kabelky

Béžové dámske kabelky sú tzv. neviditeľné kabelky.

Aký odtieň béžovej kabelky je správny?

Keď hovoríme o béžovej farbe, každý si predstaví mliečny odtieň nejakej hnedej, no vždy je to iná. Je skutočne nespočetne veľa odtieňov béžovej od mliečnej kávy až po pastelové marhuľové. Ktorý je teda ten správny odtieň pre každodennú dámsku kabelku vhodnú ku každému outfitu? Úplne správna odpoveď neexistuje, resp. každá béžová je dobrá. No ak stavíte na svetlejšie odtiene béžovej v letných mesiacoch a sýtejšie odtiene v zimných mesiacoch, spravíte dobre. Dobré je tiež pozrieť sa na váš šatník ako celok. Prevláda vo vašej skrini viac čierno bielej, pestro farebnej, pastelovej alebo zemitej farby? K čierno bielej sa hodia všetky odtiene béžovej, k pestrým farbám a zemitým sa lepšie hodia svetlejšie béžové dámske kabelky a k pastelovým farbám skôr tie tmavšie. S výberom akejkoľvek béžovej však nikdy nespravíte prešľap.