Bezpečnostné trezorové schránky 

Štandardný

Bezpečnostné trezorové schránky majú široké spektrum uplatnenia. Od vidieckych chalúp, bytov, rodinných domov či v kanceláriách. Rozdeľujú sa do niekoľkých bezpečnostných tried v zmysle platných noriem. To umožňuje každému si vybrať bezpečnostnú schránku podľa svojich potrieb a požiadaviek. Využiť ich môžete na úschovu drobných peňažných hotovostí, osobných zbraní a dokumentov. V niektorých bezpečnostných trezorových schránkach môžete uchovávať i napríklad dokumenty obsahujúce dôležité informácie v zmysle zákona o ochrane utajovaných skutočnostiach. 

bezpečnostná stránka
Bezpečnostné trezorové schránky sú ideálnym miestom na uloženie vašich cenností.

Bezpečnostná schránka plná rodinného striebra 

     Potrebujete bezpodmienečne a  čím skôr bezpečne uchovať hotovosť, zbierku mincí, cenných papierov, dôležitých investičných dokumentov?  Bezpečnostné schránky sú určite tou najvhodnejšou a správnou voľbou. S otváraním špeciálnym kľúčom alebo s elektronickým zámkom. Bezpečnostné schránky vďaka svojmu neutrálnemu vzhľadu viete umiestniť do akéhokoľvek priestoru. Vďaka ich malým rozmerom viete schránku efektívne ukryť. Čím ešte viac zvýšite ich bezpečnosť a nedostupnosť. 

bezpečnosť
Uchovávanie vašich cenností v bezpečí by ste nemali zbytočne podceňovať.

Konštrukcia a  inštalácia

     Bezpečnostné trezorové schránky majú prevažne jednoplášťovú konštrukciu. Dvierka schránok sa uzatvárajú jednostranným alebo trojstranným rozvorovým systémom. Mechanizmus zámku chráni proti navŕtaniu pancierový oceľový plech. 

V zmysle platných noriem pevne treba všetky bezpečnostné trezorové schránky ukotviť do podlahy alebo do steny kotviacimi skrutkami. Prípadne chemickými kotvami. Každá bezpečnostná schránka má predvŕtané kotviace otvory v podlahe alebo v zadnej stene. Môžete schránku vybaviť i ďalšími kotviacimi otvormi podľa priania zákazníka. 

      V prípade, ak sa rozhodnete svoju bezpečnostnú schránku neukotviť, môže stratiť platnosť jej certifikát v zmysle noriem a zákonných ustanovení. 

Špeciálne bezpečnostné schránky 

     Ponuka je skutočne pestrá a vybrať si online bezpečnostnú schránku z pohodlia vášho domova zvládne naozaj každý. Do obľúbeného sortimentu špeciálnych schránok patrí aj klasická skrinka na kľúče, ktorá dokonale zaistí a ochráni všetky vaše kľúče. Je vyrobená z vysokokvalitného oceľového plechu a vybavená cylindrickým zámkom.  Pozornosť mnohých zákazníkov upúta aj ohňovzdorná schránka, testovaná pri vysokých teplotách. Po 30 minútach zostali dokumenty aj obsah dátových nosičov CD, DVD a USB kľúčov neporušené. Či už hľadáte bezpečnostnú schránku na dokumenty, cennosti či bezpečné odloženie zbrane, pri výbere je dobré sa poradiť s odborníkom na trezorovú techniku.