Budík je súčasťou takmer každého nočného stolíka

Štandardný

Sú ľudia, ktorí dokážu ráno vstať hneď na prvé zapípanie budíka, no sú aj takí, ktorým zazvoní budík aj päť krát, vypnú ho a spia ďalej. Poriadny budík vás má nemilosrdne vyhnať z postele a to za každých okolností. Dnešný trh ponúka širokú škálu alarmov, kde si môžete vyberať z rôznych dizajnov a funkcií, vďaka ktorým budú vaše rána o niečo veselšie. Hitom tohto roka je napríklad budík s pištoľou a terčom alebo klasické retro budíky, ktoré nám tak veľmi pripomínajú naše detstvo. Retro budík je okrem iného aj perfektným bytovým doplnkom. Ranný alarm vyberajte podľa toho, komu bude slúžiť, pretože iný budík sa hodí pre muža, iný pre ženu a samozrejme iný budík poteší vaše dieťa.

Okrem zobudenia si aj zašportujete.

Utekajúci budík.Okrem zobudenia si aj zašportujete.

Budík s funkciami

Zvoliť si do spálni správny budík je častokrát pomerne náročné, predovšetkým dnes, keď je v obchodoch množstvo krásnych budíkov. Ktoré svojimi funkciami a dizajnovým prevedením či ďalšími vlastnosťami dokážu uspokojiť nielen našu potrebu na ranné vstávanie. Pri kúpe budíka sa preto sústreďte najmä na jeho funkcie. Dnešné budíky už nemajú na výber len jeden otravný zvuk na budenie, ale hneď niekoľko desiatok či stoviek a to od pípania, zvonenia, relaxačných melódií či obľúbených pesničiek a množstva iných zvukov. Budíky poznáme analógové a digitálne a je len otázkou vkusu, či si niekto kúpi budík s ručičkami alebo uprednostňuje číslice.

Pre tých čo si chcú ráno vystrieľať hnev.

Pre tých čo si ráno potrebujú vystrieľať hnev.

Budík ako dar

Každý z nás potrebuje mať na svojom nočnom stolíku budík a práve preto je to ideálny tip na darček. Budík obdareného poteší a zároveň aj poslúži. Prečo by mali byť darčeky vždy iba o oblečení či kozmetike? Pokiaľ sa vám zdá, že je budík nudným darčekom, môžete ho kúpiť v nejakom zaujímavom či vtipnom prevedení. Ako napríklad spomínaný budík s terčom – keď začujete nepríjemný zvuk budíka, vašou úlohou je trafiť terč pomocou priloženej zbrane. Obľúbené sú aj verzie s projekciou, kde projektor premieta farebné vzory na stenu či strop.