Chladiaca vitrína na zákusky aj na kolieskach

Štandardný

Možno si ani neuvedomujeme skutočnosť, ako často  sa doslova denne stretávame a využívame možností rôznych chladených či nechladených vitrín. Idúc ulicou do práce sú všade okolo nás.  Pri našich pravidelných nákupoch v potravinách, večeri s rodinou v blízkej reštaurácii. Príjemnom posedení na kávičke v kaviarni alebo cukrárni. Je to pochopiteľné. Výrobcovia a predajcovia v nich prezentujú a núkajú svoj tovar. Platí to samozrejme aj pre také prevádzky ako sú kaviarne, cukrárne alebo reštaurácie. Pokiaľ majitelia takýchto a podobných zariadení chcú zvýšiť návštevnosť a spokojnosť svojich zákazníkov, potom chladiaca vitrína na zákusky by im nemala chýbať. Je to možnosť ako ľuďom pekne predviesť svoje výrobky a svoju ponuku zákuskov, koláčov a tort. Tí podnikatelia, ktorí  sa angažujú v cukrárskej sfére si každodenne uvedomujú, že aj chutné a obľúbené zákusky, torty alebo zmrzlinu, treba vedieť čo najskôr predať.  

chladiaca vitrína na zákusky
Chladiaca vitrína na zákusky na kolieskach

Chladiaca vitrína na zákusky je nutnosťou 

     Na čo by ste malo myslieť pri výbere chladiacej vitríny na cukrárenské výrobky vo vašich predajných priestoroch?  Tých kritérií je samozrejme niekoľko. Dôležitý je aj celkový interiérový charakter vašej prevádzky. Poloha je však asi tým najdôležitejším faktorom, ktorý je  potrebné vziať do úvahy pri výbere chladiacej vitríny. Tá môže ovplyvniť spôsob a množstvo predaných zákuskov. Najlepšie je porozhliadnuť sa po svojom obchode a rozhodnúť sa, do ktorej oblasti túto vitrínu umiestniť. Malo by to byť miesto, ktoré upúta pozornosť každého, kto vstúpi do vašich prevádzkových priestorov. Aj tu platí to známe, že oči predávajú.  Preto bude zbytočné umiestňovať chladiacu vitrínu na zákusky na mieste, ktoré  je skryté pred zrakom zákazníkov. Najlepším miestom pre takúto vitrínu  je centrálny kontaktný bod, ktorý je viditeľný pre každého vchádzajúceho zákazníka do vašich predajných priestorov. 

chladiaca vitrína na zákusky
Chladiaca vitrína na zákusky je aj výborný marketingový ťah

Cukrárske výrobky sú špecifické 

    Cukrárske výrobky musia vydržať čerstvé a chutné. Mali by upútať svojim vzhľadom a ich prezentáciou. Majú navyše špecifické nároky na skladovanie. Potrebujú pri skladovaní   zabezpečiť správnu teplotu a vlhkosť vzduchu. Tým najlepším spôsobom ako prepojiť prezentáciu zákuskov a predpísané skladovacie štandardy sú práve rôzne druhy chladiacich vitrín. Je to určite dobrá investícia. Zákazník získa aktuálny prehľad o vašej ponuke  a čerstvým zákuskom len tak ľahko neodolá.