Clip-in vlasy a ich výhody

Štandardný

clip-in vlasyPríčesky, parochne, predlžovanie vlasov keratínom za tepla aj za studena, mikroringová aj euroloková metóda či veľmi populárne clip-in vlasy – metódy a spôsoby ako získať krásne, dlhé a husté vlasy, s ktorými môžete byť opäť spokojná a sebavedomá. Predlžovanie vlasov je vlastne pripájanie umelých či prírodných prameňov vlasov ku korienkom vašich vlastných a existuje hneď niekoľko spôsobov predlžovania vlasov s rozdielnou technológiou aj životnosťou.

Záleží len na vás, či sa rozhodnete pre trvalé predĺženie vlasov alebo vám skôr bude vyhovovať dočasné a príležitostné predĺženie vlasov pomocou clip-in vlasov a príčeskov. Pri akomkoľvek predlžovaní sú však najdôležitejšie tri veci – použitie kvalitných prameňov vlasov, kvalitná aplikácia, ktorá nie je viditeľná hneď na prvý pohľad a použitie čo najšetrnejšieho spôsobu predlžovania, ktorý výrazne nepoškodí vaše prirodzené vlasy.

Clip-in vlasy – príležitostné predlžovanie šetrné k vašim vlasom

Clip-in vlasy Clip-in vlasy sú veľmi praktickým spôsobom príležitostného predlžovania vlasov, ktoré je na rozdiel od niektorých trvalejších metód veľmi šetrné k vašim prirodzeným vlasom.

Pri požívaní clip-in vlasov odpadá akékoľvek lepenie pomocou rôznych lepiacich zmesí či používanie tepelných kliešťov na roztavenie spojov, ktorým môžete výrazne zaťažiť a prípadne aj poškodiť svoje vlastné vlasy. Clip-in vlasy môžete používať na bežné každodenné nosenie ale aj na mimoriadnu večernú príležitosť, napr. do divadla, kde okrem šiat je dôležité mať aj upravené vlasy.

Clip-in vlasy zakaždým jednoduchým spôsobom (pomocou clipov, sponiek podobných pukačkám) pripnete ku vlasom a po návrate domov či najneskôr pred spaním ich opäť veľmi jednoducho odopnete a odložíte.

Clip-in vlasy – doma aj v zahraničí

Clip in vlasyClip-in vlasy môžete používať naozaj kdekoľvek a kedykoľvek, môžete s nimi dokonca cestovať na dovolenky. Veľkou výhodou je ich nenáročnosť, napr. clip-in vlasy sa neumývajú spolu s vlastnými vlasmi ale osobitne a zďaleka nie tak často, čo výrazne šetrí váš čas a zároveň predlžuje aj ich životnosť (keďže clip-in vlasy sa na rozdiel od našich prirodzených nemastia, postačia aj 1 až 2 umytia za mesiac).

Starostlivosť o príčesky či clip-in vlasy je naozaj nenáročná a aplikácia jednoduchá, takže ich pokojne môžete vziať so sebou aj na služobné cesty či dovolenky, kde pomocou nich dokážete vytvoriť naozaj atraktívne účesy bez toho, že by ste napr. niekde v zahraničí museli vyhľadať služby kaderníckeho salónu.