Clip-in vlasy – darujte si nový, atraktívnejší vzhľad vďaka dlhším a hustejším vlasom

Štandardný

Niektoré dámy si potrpia na luxusnú prírodnú kozmetiku, iné viac na značkovú dámsku módu, obuv aj doplnky alebo na športové oblečenie a fitness pomôcky, ale každej jednej žene určite mimoriadne záleží na vzhľade a kvalite jej vlasov. Nie nadarmo sú práve vlasy považované za korunu krásy žien a kým u mužov nie sú redšie či dokonca chýbajúce vlasy považované za nič mimoriadne a neobvyklé, u žien to neplatí, pretože ženy s výrazne menším objemom vlasov automaticky vzbudzujú väčšiu pozornosť okolia a tak je tento nedostatok krásy pre mnohé ženy veľmi frustrujúcim problémom, ktorý im spôsobuje komplexy menejcennosti. Ak ste ešte neobjavili populárne clip-in vlasy, určite ich čo najskôr vyskúšajte! Sú totiž skvelým riešením, ako sa s problémom nedostatočne hustých vlasov vysporiadať.

Clip in vlasy

Máloktorá žena má krásne dlhé vlasy len vďaka genetike.

 

Krajšia vďaka novému účesu už za pár minút

Používanie clip-in vlasov nie je nijak náročné ani zaťažujúce pre vaše vlasy a dokonca si s aplikáciou tejto skvelej pomôcky poradíte aj svojpomocne doma pred zrkadlom, vďaka čomu môžete mať krajší účes už za niekoľko minút. Clip in vlasy a technika ich nadpájania spočíva v jednoduchom prichytení clipových pásov, na ktorých sú pramene umelých alebo prírodných vlasov, ku korienkom našich vlastných vlasov. Celá aplikácia spočíva v zaklikávaní sponiek podobných klasickým pukačkám, ktoré poznáme z detstva, clip in vlasy však majú clipy oveľa pevnejšie, a tak vám pri správnej aplikácii vydržia nadpojené vlasy spoľahlivo prichytené bez rizika zošmyknutia alebo odopnutia aj po celý deň.

clip-in vlasy

S clip-in vlasmi môžete vyskúšať rôzne účesy.

 

Clip-in vlasy – vyberte si vhodnú kvalitu, farbu, tvar, dĺžku aj gramáž

Clip- in vlasy sú dostupné v bohatej škále rôznych farebných odtieňov, dĺžok, tvarov (clip-in vlasy rovné aj vlnité) a gramáže, môžete si tak vybrať presne ten typ clip in vlasov, ktoré potrebujete. Clip in vlasy a príčesky sa tiež môžu líšiť kvalitou, za tie najkvalitnejšie sú považované tie, čo sú vyrobené zo 100 % ľudských vlasov európskeho pôvodu.

Clip in vlasy

Clip-in vlasy z pravých ľudských vlasov môžete dokonca aj zafarbiť. Farba tak bude dokonale ladiť s vašimi vlasmi.