Clip in vlasy – počuli ste už o nich?

Štandardný

Takmer každá žena túži byť krásna, štíhla a vždy dokonale upravená. Máloktorá je so sebou na 100 percent spokojná – prípadné nedostatky krásy na tvári prekrývajú make-upom a pár kíl navyše sa snažia schovať pod zoštíhľujúce spodné prádlo. No čo robiť, ak sú problémom krátke a riedke vlasy? Môže sa vám zdať, že riešenie neexistuje, ale neplačte ešte do vankúša! Asi ste zabudli, že žijete v 21. storočí, pretože dnes sa už dá vyriešiť naozaj všetko. Aj taká drobnosť ako riedke vlasy. Riešením sú clip in vlasy, ktoré si jednoducho a bez asistencie kaderníčky pripnete do vlasov a tie im dodajú potrebnú hustotu ale aj dĺžku. Že to znie príliš jednoducho, aby to bola pravda? Čítajte ďalej a sami sa presvedčíte o opaku.

clip in vlasy

Dnes nájdete aj rôzne farebné clip in vlasy podľa najnovších trendov

Jednoducho, rýchlo a lacno

Clip in vlasy sú vlastne taký malý zázrak, ktorý sa teší obrovskej popularite na Slovensku ale aj vo svete. Clip in patria aj medzi obľúbené módne trendy. Jedná sa o ľudské vlasy pripevnené na silikónovom pásiku, vďaka ktorému sa z vašich vlasov nezošmyknú. Pripevňujú sa pomocou malým klipom, ktoré sú takmer neviditeľné – jednoducho ich pripnete a schováte pod vaše vlasy. Je to rýchly a lacný spôsob ako si predĺžiť, či zhustiť vlasy. Veľkou výhodou je hlavne to, že nepoškodzuje vaše vlasy ani ich nijako nezaťažuje, čo sa nedá povedať o iných metódach predlžovania vlasov. Nasadenie clip in vlasov vám nezaberie viac ako pár minút denne. Pokiaľ sa o ne budete dobre starať, vydržia vám od 4 mesiacov až do roka – záleží na tom, ako často ich budete nosiť. Neodradí vás ani ich cena, pretože clip in vlasy si zaobstaráte už za pár desiatok eur – mnohonásobne menej, než napríklad predĺženie keratínom.

clip in vlasy

Jednoduchá aplikácia clip in vlasov

Syntetické vs ľudské vlasy

Ak budete riešiť dilemu, či kúpiť clip in vlasy z ľudských alebo syntetických vlasov, nenechajte sa zviesť nižšou cenou syntetických/umelých príčeskov – cena totižto odzrkadľuje ich kvalitu. Pôsobia veľmi umelo, príčesky z nich sa zamotávajú a ani zďaleka nevydržia toľko, ako ľudské clip in vlasy. Okrem toho, nech sa snažíte ako chcete, vždy budú vyzerať umelo a neprirodzene a každý hneď zbadá, že nie sú vaše prirodzené. Ľudské vlasy sú naopak na nerozoznanie od vašich a môžete ich natáčať, žehliť, fénovať a dokonca aj farbiť. Jednoducho všetko to, čo robíte s vašimi vlastnými. Vyžadujú pravidelné umývanie a česanie, no aj napriek vyššej cene sa vám odvďačia kvalitou a tým, že vám budú dlho slúžiť.