Čo o ženách prezrádza dámska obuv

Štandardný

Topánky sú súčasťou nášho každodenného života. Vysoké, nízke, otvorené, zatvorené, okrúhle, špicaté… Perfektne sa prispôsobia našim nohám, zakryjú ich, ochránia či predĺžia. Nekonečné štýly, farby a dizajny sa stali predmetom uctievania dnešných žien. Ako by sa asi tvárili, keby sa nejakou zvláštnou náhodou dostali do minulosti, kde topánky vôbec neboli také dôležité ako dnes? Až v 20. storočí dámska obuv zažila svoju revolúciu. Skromnosť ostala za dverami  a začali sa vytvárať nové dizajny so sofistikovaným vzhľadom, zdôrazňujúce ženskú zmyselnosť.

Podpätky

dámska obuv
Ženy čo nosia podpätky sú vraj priame a sebavedomé. Radi sa pekne obliekajú, majú radi eleganciu a sú sofistikované. Podpätky sú obľúbené nie len kvôli tomu, že predlžujú nohy, ale aj preto, že dodávajä ženám zmyselnosť, vďaka čomu sa dostávajú sa do centra pozornosti najmä u mužov.

Platformadamska obuv

O sebavedomí tiež hovorí dámska obuv na platforme. Nosia ju ženy či slečny, ktoré majú radi spoločnosť svojich kamarátok a pevnými nohami stoja na zemi. Obliekajú sa tak aby zanechali dobrý dojem, ale nemyslia na to, čo si myslia druhí. Ide im o to aby sa cítili pohodlne. Radi snívajú a pri plnení snov ich nič nezastaví.

Balerínky

Nízke sandále alebo balerínky sú pre ženy, ktoré preferujú nízky profil . Sú využiteľné v každej situácii na ktoromkoľvek mieste. Ženy, čo ich radi nosia sú extrovertné typy a veľmi priateľské. Sú aktívne a radi sa prechádzajú. Na mužov, ženy nosiace balerínky či nízke sandalé pôsobia prirodzene, flexibilne a konzervatívne.

Tenisky

dámska obuvŽeny a dievčatá s vlastným štýlom a zmyslom pre pohodlnosť preferujú ako každodennú obuv tenisky. Ženy čo ich nosia sa neriadia najnovšími trendmi. Nemajú radi pravidlá, nezaujíma ich to čo si myslia druhí a sú tak trochu rebelky. Sú aktívne, radi experimentujú s novými vecami a nenajú radi keď ich katalogizujú. Na mužov pôsobia ako ženy zábavné a prístupné.

Ktorá dámska obuv je obľúbená u teba?