Čo potrebujete, aby bola tvorba webu pre váš biznis úspešná?

Štandardný

Chcete rozbehnúť nový biznis? Bez web stránky to už dnes asi nepôjde! Totižto, drvivá väčšina ľudí si dnes už robí pred kúpou čohokoľvek najprv prieskum trhu prostredníctvom internetu. Návšteva stránok rôznych firiem, porovnanie ich cenových ponúk, hľadanie referencií… Ak teda chcete zaujať nemalé množstvo ľudí, tvorba webu je to, čo by ste určite mali zvážiť. A nestačí hocijaká stránka, zamerajte sa na jej kvalitu!

tvorba web stránok

Tvorba webu

Web design, ktorý zaujme už na prvý pohľad

Samozrejme, najdôležitejší je prvý dojem. A tak aj vaša web stránka by mala už pri prvom pohľade potenciálnych zákazníkov upútať. To však neznamená, že máte použiť tie najkrikľavejšie farby, obrovské fonty a pod. Základom úspechu je jednoduchý a prehľadný web design, ktorý nenápadne zvýrazní to, čo je na vašej web stránke najdôležitejšie…

Nedovoľte, aby ste stratili dôveru svojich zákazníkov

Nezabúdajte na to, že tvorba webu nie je len o web designe či obsahu web stránky, ale tiež o tom, aby ste svojim zákazníkom zabezpečili maximálnu bezpečnosť. Ak sa totižto len raz stane, že dôjde k úniku citlivých informácií o vašich zákazníkov prostredníctvom vašej web stránky, na dlhú dobu to otrasie dôverou vašich klientov voči vašej firme.

tvorba webu

Responzívny dizajn – pre PC, tablety a mobilné telefóny

Sústreďte sa iba na to dôležité!

Keď som už však niekoľkokrát spomenula obsah web stránky… Áno, kvalitná tvorba webu zahŕňa aj tvorbu kvalitného obsahu. A pod pojmom kvalitný obsah myslím dostatok informácií, ktoré návštevníci na vašej web stránke hľadajú, ale na druhej strane žiadne zbytočne dlhé texty, ktoré nikto nebude mať čas čítať. Skúste staviť skôr na vizuálne podnety – zaujímavé fotografie, infografiky, prípadne grafy a pod.

…aby vás bolo možné nájsť…

Nuž a dnes kľúčová vec, ktorú potrebuje každá web stránka bez výnimky, je kvalitné SEO (optimalizácia stránky pre vyhľadávače). Tvorba webu, ktorý bude síce dizajnovo i funkčne úžasný, no nikto z potenciálnych zákazníkov sa naň nedostane, pretože ho nebude možné nájsť medzi výsledkami vyhľadávania napr. na Googli, je vám úplne na nič. Preto určite zainvestujte aj do kvalitného SEO marketingu!