Čo sú to každodenné Xerox tonery? 

Štandardný

Jeden z prvých výrobcov kopírovacích a tlačiarenských zariadení je určite  spoločnosť Xerox. Pokiaľ vlastníte nejakú ich tlačiareň a došiel vám toner a vy potrebujete kvalitnú tlač, potom je pravdepodobne najrozumnejšie si vždy kúpiť originálny toner Xerox®. Pri uvažovaní o náhradných náplniach od iných výrobcov vzniká niekoľko otázok. Budú farby dostatočne jasné, tlač textu a čiar dostatočne ostrý? Ako dlho mi ten toner vydrží a nepoškodí mi to dokonca moju Xerox tlačiareň? 

     Je tu určité riziko, ktoré prichádza s používaním neštandardného cenovo výhodnejšieho  tonera, ktorý nie je určený pre vašu tlačiareň Xerox. Originálny toner a tlačiarne Xerox sú vyrobené jeden pre druhého, takže si môžete byť istí brilantnými a spoľahlivými výsledkami. 

xerox toner
Technológia výroby Xerox tonerov zabezpečuje výnimočnú kvalitu tlače.

Xerox tonery pre Xerox zariadenia

    Technológia výroby Xerox tonerov je precízne navrhnutá tak, aby bola spoľahlivá. Jedným zo základných cieľov výrobcu je poskytovanie výnimočnej kvality tlače a výkonu od prvej stránky po poslednú. Iba originálny toner Xerox môže poskytnúť najlepšie celkové náklady na prevádzku tlačiarne alebo kopírky a poskytnúť množstvo kvalitných vytlačených strán na kazetu.  

xerox everyday toner
Xerox Everyday toner je spoľahlivý a cenovo dostupný.

Čo sú to OEM tonery? 

    Pod označením OEM (Original Equipment Manufacturer) sa skrývajú tonery vyrobené rovnakým výrobcom ako je vaša tlačiareň. Sú to vysokokvalitné a spoľahlivé tonery, pretože sú vyrobené a testované tak, aby fungovali pre váš konkrétny stroj. Aj keď tieto tonery môžu stáť viac ako ostatné druhy náhradných či kompatibilných tonerov, ide o toner najvyššej kvality, ktorý môžete pre svoje zariadenie získať a prevádzkovať. 

A čo tzv. každodenné Xerox tonery? 

    Aby sa zabezpečilo, že všetci majitelia kopírok alebo tlačiarenských zariadení budú mať spoľahlivý a zároveň cenovo dostupný toner, spoločnosť Xerox vyvinula rad novo vyrobených kompatibilných tonerov s názvom Xerox Everyday Toner. 

   Xerox je jedinou spoločnosťou v polygrafickom priemysle, ktorá vytvorila takýto kompatibilný toner. Poskytuje tak tonery  pre väčšinu hlavných značiek výrobcov tlačiarenských a kopírovacích zariadení. Takto vytvárajú aktívnu možnosť pre väčšinu užívateľov využívať tento ich produkt. Každodenný toner Xerox poskytuje služby aj takým značkám ako je Brother, Canon, HP alebo aj Toshiba.