Čo všetko ponúka army shop?

Štandardný

Pokiaľ ste aktívnym účastníkom rôznych typov outdoorových aktivít, potom určte občas navštívite nejaký army shop. Buď priamo osobne v najbližšej kamennej predajni alebo na webových stránkach početných  army shopov prezentujúcich svoj sortiment aj na internete. Ich ponuka je určená  nielen pre rybárov, lesníkov, vojenských fanúšikov, turistov a poľovníkov. Je jednoducho pre všetkých milovníkov prírody majúcich v obľube aktívny pobyt v nej v rôznych klimatických podmienkach aj ročných obdobiach.  Obrovskou devízou  army  výstroja a vybavenia je aj to, že je vyrobené tak, aby vydržalo náročné podmienky a rozmary počasia. V  army shope si môžete vybrať aj také vojenské vybavenie ako sú maskáče, batohy, kvalitné nože, bundy, svietidlá. Ale aj akékoľvek potreby pre náročnejších turistov.

army shop
Army shop ponúka aj plynové masky

Army shop vás vybaví pre kemping aj airsoftové akcie 

     Army shopy ponúkajú oblečenie a výstroj pre profesionálov z radov polície, armády  a bezpečnostných agentúr. Prídu si v ňom na svoje nadšenci, ktorí sa zaujímajú o airsoft, paintball, repliky zbraní a uniforiem, kemping, tramping, skauting, lov, rybolov aj poľovníctvo. Pre mnohé army shopy  je charakteristická rýchlosť expedície, komunikácie a vysoký štandard služieb. Každý zákazník to samozrejme ocení. Aj ten, čo rád trávi svoj voľný čas pod stanom niekde v divočine. Kempovanie na divoko patrí určite medzi obľúbený relax mnohých z nás. Stačí zbaliť stan, spací vak niečo pod zub a ide sa von. Kempovať pri vode alebo medzi stromami v hlbokom lese.  Stan môže byť aj oddychovým miestom na viacdňových airsoftových akciách. V army shope si môžete vybrať aj jednu zo základných pomôcok, ktorá by vám nemala chýbať vo vašej outdoor výbave. A tou je  svietidlo. 

 

army shop
Army shop však ponúka predovšetkým exkluzívne zbrane

Súprava pre prežitie sa hodí aj do auta 

    V ponuke army shopu sa dá nájsť praktická súprava na prežitie v núdzových situáciách. Praktické pomôcky sú uložené v odolnej plastovej škatuľke. Súprava obsahuje multifunkčné náradie – kliešte, píšťalku, kresadlo, multifunkčnú kartu a kompas. Vďaka tomu môžete mať všetko potrebné neustále pri ruke. Vo svojom batohu, taške či survival puzdre. Nezaberie vám to príliš miesta a odolá aj nárazom.  Iné súpravy obsahujú fľašu, termo fóliu, núdzové pončo, karabínku, šnúru, náplasti a dokonca aj šitie.