Cúvacie senzory si nemusíte zamilovať, stačí ich využívať na všetkých vašich cestách

Štandardný

Ďalšie zbytočné výdavky? Nie, ďakujem! Približne takto reagujú užívatelia áut, ktorým je bezpečnosť na cestách ľahostajnejšia. Zmeňte svoj prístup a vaše auto naberie istejší smer, aj keď ním budete cúvať v náročnejšom teréne. Vyskúšajte kvalitné cúvacie senzory a vedzte, že vás budú odteraz lákať stále novšie a novšie modely. Ak sa vám má niečo inovatívne z doplnkového automobilového príslušenstva okamžite osvedčiť, tak rozhodne sú to aj senzory na cúvanie. Máme na to tieto argumenty!

cúvacie senzory
Majte prehľad o tom, čo sa deje za vašim vozidlom.

Pípanie, ktoré vás bude baviť?

Produkt, ktorý vás dokáže vystríhať aj v kritickej vzdialenosti od prekážky, vám v mnohých prípadoch ušetrí čas, stres a možno aj výdavky pri vzniknutých škodách. Ich základná funkcia spočíva v akustickom signalizovaní, že mimo vášho zorného poľa sa nachádza pevná prekážka. Cúvacie senzory sa aktivizujú po zaradení spiatočky. Od tohto momentu snímajú okolité prostredie v rôznej vzdialenosti od vozidla. Bežne dostupné cúvacie senzory by mali mať „prečítanú“ situáciu aspoň od 1,5 do 2 m.

Senzory neodzrkadľujú vašu neskúsenosť za volantom, nie sú hanbou ani strápnením „veľkých šoférov“. Sú univerzálnym doplnkom, ktorý si dokážete domontovať aj na staršie typy vozidiel. Umiestňujú sa do predného a zadného nárazníka, no rozhodne neovplyvnia negatívne dizajn automobilu. Priemer cúvacích kamier bežne nie je väčší než 18 až 22 mm, pričom ich farbu si u predajcu môžete maximálne prispôsobiť odtieňu svojho vozidla.

cúvacie senzory
Parkujte pohodlne a bez problémov.

Túžite po bohatšej výbave? Vyskúšajte cúvacie senzory!     

Cúvacie senzory je možné kedykoľvek doplniť aj o kamerový systém, čím budete mať reálnejší dohľad na dianie za vozidlom. Na monitore sa vám tak číselne zobrazí aktuálna vzdialenosť a pri novších modeloch aj dynamické trajektórie, teda pomocné čiary vytáčajúce sa vplyvom pohybu vášho vozidla. Tým ešte jednoduchšie a rýchlejšie prispôsobíte aktuálny smer jazdy.