Dámska košeľa môže mať mnoho podôb

Štandardný

Dámske košele a blúzky nájdeme asi takmer v každom dámskom šatníku a to v mnohých podobách, či už ako jednoduchú bielu klasiku alebo ako veľmi populárne džínsové košele, ale aj rôzne pestrejšie, farebnejšie či transparentné blúzky, prípadne až po mimoriadne romantické kúsky s čipkou, volánikmi a inými ozdobnými detailami. Dámske košele sa môžu veľmi výrazne líšiť aj svojim strihom a to od maximálne voľných oversized košieľ, cez klasické rovné strihy, až po zúžené a napasované SLIM FIT dámske košele s krátkym alebo dlhým rukávom či dokonca košele v maxi dĺžkach, až po šaty košeľového typu. Dámske košele sú jednoducho nadčasový a nestarnúci módny prvok, ktorý v správne zvolenom strihu a štýle pristane každej dáme bez rozdielu veku.

dámska košeľa

Elegantne a štýlovo vďaka výraznej farbe a detailom

Dámske košele pre každý typ postavy

Dámske košele sú vhodné nielen pre ženy v každom veku, ale aj každého typu postavy, bez ohľadu na to, či máte dokonale štíhlu postavu alebo plnšie krivky. Štíhlym ženám pristane takmer čokoľvek, no s kilami naviac je potrebné uvážene vyberať každý kúsok do svojho šatníka, dámske košele nevynímajúc. Rozhodne sa však dámy s plnšími krivkami nemusia zahaľovať do veľkých a beztvárnych modelov oblečenia a preto skôr ako oversized košele zvoľte klasické rovné, prípadne mierne tvarované strihy košieľ, ktoré dajú možnosť vyniknúť vašim krivkám a siluete bez toho, že by to pôsobilo nevkusne. Nezabúdajte však ani na kvalitné tvarovacie alebo spevňovacie spodné prádlo, ktoré dokáže k dokonalosti každého outfitu výrazne dopomôcť.

dámska košeľa

Dámska košeľa v podobe športovej elegancie

Bielej nikdy nie je dosť

Asi najuniverzálnejším kúskom spomedzi všetkých košieľ a blúzok, ktoré majú miesto v dámskom šatníku, je práve nenápadná biela dámska košeľa jednoduchého strihu, ktorú môžete kombinovať k čomukoľvek a vždy bude vyzerať výborne, či už sa chystáte na párty, do mesta alebo na pracovný pohovor. V ležérnej móde sú práve jednoduché biele dámske košele zase veľmi vďačným kúskom pre obľúbené módne vrstvenie.