Dámska móda – obľúbená a nevyčerpateľná téma

Štandardný
dámska móda

Viete, aká je aktuálna dámska móda?

Dámska móda, to je niečo, čo ženy nikdy neprestane zaujímať.  Je to jednoducho nevyčerpateľná téma, veľmi obľúbená pre rozhovory väčšiny bežných žien, ale aj vysokopostavených dám. Slovom, móda vzbudzuje záujem každého a kdekoľvek na svete, sú jej plné média, časopisy a samozrejme najmä obchody.

Je tomu tak najmä preto, lebo ľudia sa zaujímajú o svoju vizáž a celkový vzhľad, chcú byť atraktívni a chcú sa páčiť, preto stále hľadajú nové možnosti, inšpirácie a nápady. Práve preto sa módne trendy obmieňajú každý rok aj keď veľakrát čerpajú z toho, čo už vo svete módy kedysi dávnejšie bolo…

Čo všetko zahŕňa dámska móda?

Dámska móda to nie je len oblečenie, ktoré zahŕňa všetko, čo sa dá obliecť, od spodnej bielizne cez bežnú dennú módu obliekania až po večernú a spoločenskú či dokonca svadobnú módu. Dámska móda to sú aj módne doplnky (napr. kabelky, šperky), obuv, vlasy, účesy, vizáž a líčenie tváre či nechtový dizajn. Všetky tieto prvky dámskej módy podliehajú novým aktuálnym trendom, niekedy však môže byť problém všetky nové trendy a módne výstrelky dokázať vôbec usledovať pri takom veľkom množstve informácií, ktoré sa nás sypú z každej strany. Preto je dobré mať istý prehľad o aktuálnej móde ale vložiť do toho aj kúsok seba, mať aj vlastný názor a reálne rozoznať čo sa mi hodí a čo nie.

dámska móda

Inšpirujte sa – dámska móda 2015!

Inšpirácie pre tento rok…

Módne trendy pre tento rok 2015 sú veľmi ženské a sexi, ako v bežnom dennom, tak aj spoločenskom oblečení. Opäť sa prihlásili o slovo aj inšpirácie zo 70-rokov v podobe menších aj väčších kvetinových vzorov na oblečení a aj strih džínsov sa oproti doteraz veľmi obľúbeným úzkym džínsom (nazývaných aj skinny) značne rozšíril. Aj ostatné tohtoročné trendy, ako odhalené ramená, asymetrické strihy, geometrické tvary, pásiky, vínovo červená farba aj jemné pastelové odtiene žltej či lososovej farby môžu rozhodne obohatiť a spestriť váš šatník.