Dámska peňaženka ako módny doplnok

Štandardný

Asi mi dáte za pravdu, keď poviem, že my ženy si na oblečení, topánkach, módnych doplnkoch a našom vzhľade dáme nesmierne záležať. Jedným z najdôležitejších doplnkov je dámska peňaženka a hoci ju možno neukazujeme v takej miere ako napríklad kabelku či šatku, používame ju denne mnohokrát a vždy si ju všíma aj naše okolie. Platíte pri pokladni a všetky oči na ňu mimovoľne aspoň raz pozrú, vyberáte doklady a pohľady sú opäť na vašej peňaženke – čo si asi tak ľudia pomyslia, keď uvidia starú a ošúchanú peňaženku? No asi nič dobré! Vyberte z nej teda peniaze a šup-šup do obchodu rýchlo kúpiť novú, aby ste ju mohli pri najbližšom platení z kabelky hrdo vytiahnuť a nehanbiť sa pri tom.

dámska peňaženka

Dámska peňaženka – hlavne nech je farebná

Dámska peňaženka – za kvalitu si musíte priplatiť

Chvalabohu, dnes je už výber peňaženiek tak široký, že si ju môžete kúpiť asi aj v supermarkete s potravinami. Niekedy však priveľa možností narobí viac škody ako osohu, pretože sa môžete dať ľahko oklamať predávajúcim či nízkou cenou a kúpite šmejd. Nenechajte sa oklamať pozlátkou a poriadne si svoju budúcu peňaženku skontrolujte, aby ste neskôr nemuseli nadávať či plakať. Aj tu platí staré dobré pravidlo „za málo peňazí, málo muziky“ a určite je lepšie siahnuť po kvalitnej dámskej peňaženke, ktorá síce stojí o nejaké to euríčko viac, no odmení sa vám spoľahlivosťou a dlhou životnosťou. Peňaženka je totiž ako dámska obuv – čím drahšiu kúpite, tým kvalitnejšia je!

dámska peňaženka

Na kvalite a veľkosti záleží

Dámska peňaženka nemusí byť len jedna

My ženy sme v tomto na rozdiel od mužov úplne iné a nerobí nám problém investovať do peňaženky aj niekoľko desiatok eur. Stačí, že nám padne do oka a bude sa nám perfektne hodiť k našej novej kabelke, ktorú sme si kúpili na letnej dovolenke v Taliansku a ostatné už nie je podstatné. Nezáleží ani na tom, že už doma zo dve či tri peňaženky (dokonca v rovnakej farbe) máme – veď ich raz určite využijeme a mužovi radšej nič nepovieme.