Dámske legíny – zbožňované aj zatracované

Štandardný

Dámske legíny sú vo svete módy už veľa rokov. Aj napriek tomu stále patria k veľmi obľúbeným kúskom dámskeho šatníka, a to najmä pre ich pohodlnosť a tiež kvôli sexi krivkám, ktoré dokážu vyčariť. No nájdu sa aj negatívne ohlasy na ich adresu, najmä v prípade, že príliš nelichotia postave s plnšími krivkami. Alebo ak nie sú dostatočne kvalitné a napr. nevkusne presvitajú. Treba si vyberať iba skutočne kvalitné modely, ktoré sú vyrobené z pevných, odolných materiálov s dostatočnou hustotou priadze. Jednoducho legíny, v ktorých sa budete cítiť šik a sebaisto. Taktiež existujú vhodné riešenia ako ich nosiť, aj keď vaše miery nie sú úplne dokonalé.

legíny

Legíny sa dajú hravo skombinovať.

Legíny aj pre dámy s plnšími krivkami

V súčasnej dobe, keď sa neustále rieši kult dokonalého tela a bezchybnej postavy, môže pre mnohé dámy niekoľko kilogramov naviac znamenať nielen neistotu, ale aj problém s tým, aké oblečenie zvoliť. A práve preto patria k tým módnym kúskom, ktoré sa vraj dámam s oblejšími tvarmi nehodia. No opak je pravdou, stačí, ak zvolíte správne, kvalitné a dostatočne pevné kúsky v tmavších odtieňoch. Skombinujete ich s predĺženým topom, tunikou alebo s ležérnymi mikinovými minišatami a zistíte, že pohodlných legín sa vo vašom šatníku nemusíte vzdať.

legíny

Legíny sa hodia aj dámam s oblejšimi krivkami. Len treba vedieť ako ich skombinovať.

Skvelé a praktické športové oblečenie

Legíny sú vhodnou voľbou nielen pre bežný ležérny outfit do mesta či ako pohodlné domáce oblečenie. V hojnej miere sa využívajú aj ako oblečenie ideálne na športovanie, napr. bežecké či fitness legíny. Ide však o špeciálny typ legín, ktoré vďaka použitému elastickému materiálu umožňujú neobmedzený pohyb bez trenia. Preto sú určené pre rôzne športové aktivity. Takéto legíny si musíte podobne ako športovú obuv vyberať presne podľa toho, na aký druh športu či aktivity sú určené, pretože klasické bavlnené kúsky ich určite nedokážu zastúpiť ani nahradiť.