Dámske papuče na jesenné hýčkanie

Štandardný

Dámske papuče sú ideálne na nosenie (nielen) v domácom prostredí, pričom dodávajú príjemný a pohodlný pocit. Zároveň dokážu účinne chrániť voči takzvanému prechladnutiu, čo rozhodne oceníte v chladných mesiacoch. Vyberte si preto tie svoje zavčasu!

papuce na doma
Papuče dodajú vašim nohám príjemný a pohodlný pocit.

Kvalitné papuče pre vaše zdravie

Či už bývate v chladnom dome alebo v útulnom, zateplenom byte, nosenie papúč v domácom prostredí by ste rozhodne nemali podceňovať! Dámske papuče s vnútorným zateplením a vysokou podrážkou sú ako stvorené pre dámy s oslabenou imunitou, ktoré často trápia napríklad zápaly močových ciest.

Trh taktiež ponúka dámske papuče bez zateplenia, ktoré sú vhodné do sychravejších dní (jar/jeseň).

Univerzálne papuče predstavujú vymeniteľnú stielku, vďaka čomu si ich tak dokážete prispôsobiť aktuálnym potrebám a teplotným rozdielom. Zároveň sú univerzálne papuče jednoduché na údržbu, pričom vnútro stačí vyprať v práčke. Tak budete svoje papuče udržiavať hygienicky čisté ľahko a pravidelne.

gant papuce
Ak si potrpíte na kvalitné papuče, siahnite po značke Gant, Robel či Tommy Hilfiger.

Dizajnové papuče, aby ste sa aj doma cítili sebavedome

Papuče na klinovom podpätku si obľúbilo už mnoho žien, ktoré svoje príjemne hrejivé spoločníky neraz berú aj do spoločnosti. Rovnako sú obľúbené aj lesklé papuče – snehule, ktoré oceníte v prípade prízemných mrazov.

Najlepšie vlastnosti dámskych papúč

Medzi TOP vlastnosti papúč určených pre dámy patrí:

  • vysoká podrážka, ktorá zabezpečí nielen komfort, ale aj účinnú ochranu voči chladu. Tá zároveň chráni nohu pred nárazmi;
  • zateplenie, a v ideálnom prípade aj odnímateľná stielka, vďaka čomu si svoje papuče môžete vychutnávať po celý rok;
  • kvalita dámskych papúč, v ktorej zohráva hlavnú úlohu značka. Siahnuť preto môžete napríklad po papučiach značky Tommy Hilfiger, Robel či Gant.

Papuče alebo šľapky?

Na trhu sa určite stretnete aj so šľapkami, ktoré sú vyrobené na spôsob papúč. Tie sú určené predovšetkým do exteriéru. Zateplené, ale aj nezateplené šľapky so zatvorenou špičkou ocenia najmä odvážne ženy, ktoré preferujú pohodlný, no zároveň elegantný štýl.