Dámske tenisky a ich kombinácia so sukňou, či šatami

Štandardný

Skombinovať správne oblečenie a dosiahnuť tak požadovaný vzhľad je pre niekoho úplnou hračkou, no sú aj takí, ktorí strávia dlhé hodiny pred zrkadlom a nejakú tú chvíľu im trvá, kým sú s výsledkom naozaj spokojní. Nie vždy je to ľahká úloha a pokiaľ pravidelne nesledujete módne trendy či sa neprechádzate po nákupných centrách, kde môžete načerpať inšpiráciu nielen na perfektne oblečených figurínach vo výkladoch, môžete sa v tej správnej kombinácii oblečenia s doplnkami trocha zamotať. Práve preto vám týmto článkom chceme vniesť trocha inšpirácie, čo s čím a ako správne kombinovať. Hlavnú úlohu budú v kombinácii s oblečením zohrávať dámske tenisky, ktoré chceme v značnej miere vyzdvihnúť a podporiť vás v tom, že sa naozaj dajú perfektne skombinovať nielen so sukňou, ale aj so šatami.

dámske tenisky

Dámske tenisky a sukne k sebe patria

Dámske tenisky a sukne či šaty

Pokiaľ máte radi voľnejšie oblečenie, v ktorom sa cítite pohodlne, určite máte vo vašom šatníku nejednu dlhú sukňu. S rozparkom, či bez. Ideálna na teplé letné dni, či do spoločnosti. Všeobecne platí, pokiaľ je spodok voľnejší, vrchné oblečenie ako tričká, tielka, košele, roláky či topy by mali byť užšieho strihu. K tomu kožená či riflová bundička, vhodná kabelka a dámske tenisky. Samozrejme nie tie na šport.Ideálne obľúbené Converse, tými určite nič nepokazíte. Nezabúdajte ani na bižutériu, no v tomto prípade platí, že menej je niekedy viac. Buď prsteň a náhrdelník, alebo náramok a náušnice. Určite nie všetko naraz. Ak patríte k tým šťastnejším a máte dokonalé nohy, určite siahnite po krátkej sukni. Pokojne aj asymetrického strihu. Nielenže krátke sukne zrejme nikdy nevyjdú z módy, ale je ich celkom jednoduché skombinovať. Kožené či riflové, môžete k nim zvoliť blúzku, tričko, roláčik, košeľu, alebo nejaký zaujímavý top.V rovnakej farbe doplnte kabelku, šatku okolo krku, slnečné okuliare a samozrejme dámske tenisky. Aj takouto na pohľad jednoduchou kombináciou si môžete byť istá, že budete hviezdou ulice.

dámske tenisky

So šatami v lete s ideálne pre ležérny a trendy outfit

Kreativita a fantázia je nekonečná

Pokiaľ teda patríte k tým, čo by v teniskách aj spávali, môžete si byť isté, že ich v dnešnej dobe môžete naozaj nosiť kamkoľvek a obliecť si k ním čokoľvek. Povolené je naozaj všetko, závisí už len od vašej fantázie.