Dámske tenisky sú to pravé orechové

Štandardný

Tenisky sú pohodlná obuv, ktorá nás nikdy nesklame. Existuje množstvo prevedení, dizajnov, farieb a vyhotovení, preto vás asi neprekvapí, že tenisky je možné nosiť azda kamkoľvek. Dámske tenisky sú krásne, štýlové a môžu dokonca prekvapiť svojim elegantnejším lookom. Už dávno neplatí, že sa tieto topánky nosia len na športovanie.

Stavte na jemné farby

Elegantnejší vzhľad dosiahnete výberom tenisiek v jemných farbách. Dámske tenisky v ružovej, krémovej, pudrovej farbe v kombinácií napríklad s bielou vám zaručia výborný výsledok. Ležérny štýl outfitu dosiahnete ich kombináciou s pohodlnými džínsami či klasickejšími čiernymi nohavicami. K tomu voľte blúzku s jemným kvetinovým motívom a aktuálnu bomberku.

dámske tenisky

Keď máte dámske tenisky, vytvoriť štýlový ležérny outfit nie je problém.

Dámske tenisky, ideálna obuv k šatám

Tenisky ku šatám sa nosia už dlhší čas. Stretávajú sa s rôznymi reakciami od konzervatívnych až po súhlasné. Záleží skutočne na vkuse človeka a okolitých ľudí, avšak tenisky ku šatám volia aj dizajnéri či módni blogeri. Ak teda stretnete v uliciach dámu v šatách s teniskami, tento dievčenský look jej určite pristane. Aktuálne je veľmi moderná belasá modrá alebo lososová ružová farba. Obe sú veľmi ženské, hoci by sa mohlo zdať, že práve modrá k takýmto farbám veľmi nepatrí. Obohaťte ich vhodným šik opaskom s výraznou sponou a zvoľte napríklad biele klasické tenisky. Nemusia to byť len typické dámske tenisky v športovom strihu, hodiť sa budú aj plátenky.

dámske tenisky

Dámske tenisky ku šatám sa nosia už dlhší čas.

Športové tenisky na golf či beh

Pokiaľ by sme hovorili o dámskych teniskách na šport, možností je tu tiež neúrekom. Módne značky už vymysleli golfové edície, bežecké prevedenia alebo tenisky vhodné na skupinové športy ako basketbal či futbal. Tie basketbalové majú samozrejme vyšší strih, siahajú až po členky, pretože je tu nutná spevnená obuv. Futbalové kopačky majú zasa úplne iný štýl. S bežeckými teniskami sa za posledné roky roztrhlo vrece. Či už si zvolíte výrazné, neónové farby, ktoré sú stále v kurze alebo siahnete po jemnejších kvetinových tónoch, určite si zachovajte svoj štýl. K teniskám dolaďte napríklad legíny alebo teplákovú súpravu. Premyslený outfit vám bude určite každý závidieť. No a napokon spomínané golfové tenisky sú konzervatívnejších farieb a prevedení a spomedzi všetkých majú najelegantnejší vzhľad.