Dámske tepláky – pohodlné a trendy

Štandardný

Niekedy sa tepláky nosili výlučne iba na športovanie, do posilňovne alebo len tak na doma, keď ste zo seba zhodili všetky tie tesné a nepohodlné veci a natiahli ste si staré dobré a hlavne maximálne komfortné tepláky. Dnes je už ale všetko inak. Dámske tepláky sa nosia nielen na cvičenie, ale aj na bežné nosenie napríklad do mesta na nákupy, do práce či na dlhé cestovanie. Jednoducho ich noste kedykoľvek sa potrebujete cítiť pohodlne a štýlovo zároveň. V obchodoch nájdete dámske tepláky v mnohých strihoch, farbách a štýloch, stačí si len vybrať tie svoje, ktoré vám budú najlepšie vyhovovať a hlavne – budú lichotiť vašej postave.

teplaky-mashies-353-thumb_513x770

Dámske tepláky sú obľúbeným pohodlným druhom oblečenia

Materiál je dôležitý

Pri kúpe dámskych teplákov by ste mali venovať svoju pozornosť nielen ich vzhľadu, ale aj materiálu z ktorého sú vyrobené. Pretože práve materiál rozhoduje o tom, či budú dámske tepláky pohodlné, či sa časom vyťahajú a ako dlho vám vydržia. Hoci bola kedysi preferovaná bavlna. Dnešné tepláky sú väčšinou vyrábané s prímesou polyesteru či lycri, vďaka ktorým sú tepláky pružné, odolné a lepšie odvádzajú vlhkosť preč od tela. Pružnosť je pre tepláky nesmierne dôležitá, pretože sa tak nemusíte báť, že si tepláky nebudú držať svoj tvar, čo sa pri starých bavlnených teplákoch bežne stávalo – na kolenách a zadku nepekne odstávali. Kombinácia prírodných a syntetických materiálov je zárukou kvality – tepláky sú odolné, vzdušné a veľa vydržia.

teplaky

Dámske tepláky sú momentálne veľmi iN

Dámske tepláky sú hitom tohto roka

Dámske tepláky nechýbajú v šatníku žiadnej nákupnej maniačky, pretože každá milovníčka módy vie, že tepláky sú momentálne veľmi iN. Nosiť ich môžete takmer s hocičím a vďaka širokému výberu si vyberiete také, ktoré vám budú najlepšie vyhovovať. Hitom sú ešte stále oversize tepláky tzv. háremky, boyfriend tepláky alebo slim tepláky, ktoré sú ale vhodné iba na štíhlejšie postavy. Ideálna obuv k teplákom sú plátenky tenisky, no veľmi pekne ukážu aj v kombinácii s balerínkami či dokonca topánkami na podpätku.