Dámske tepláky – záruka absolútneho komfortu

Štandardný

Ak hľadáte dokonalý komfort a pohodlie, potom sú dámske tepláky určite tou správnou voľbou. Sú mäkké, pohodlné a prispôsobivé natoľko, že vás v žiadnom pohybe neobmedzujú, na rozdiel od veľmi moderných a obľúbených džínsov. Napriek tomu, že sú tepláky naozaj skvelým a pohodlným kúskom každého dámskeho šatníka, predsa len o ich všestrannosti či používaní na verejnosti panujú isté predsudky. Tie ľudí rozdeľujú na dve skupiny. Na tých, ktorí teplákom fandia za každých okolností ako skvelému módnemu kúsku pre extravagantnejšiu a odvážnejšiu módu. A na tých, ktorí tepláky považujú výhradne za domáci či športový odev, v ktorom idú maximálne vyniesť odpadky alebo zabehať si do prírody. Ako sa teda naučiť vnímať tepláky ako módnu „vychytávku“, ktorá je zároveň skvelým prostriedkom ako sa odlíšiť od davu?

dámske tepláky

…noste ich aj s kožuchom

Dámske tepláky nie sú módou pre každého

Dnes už nie je ničím výnimočným vidieť tepláky v kombinácii s blúzkou či lodičkami. Dokonca takéto štýlové odvážne outfity môžete sledovať aj na známych svetových celebritách. Aj napriek tomu však tepláky nie sú módou pre každého, a preto základné pravidlo znie – nič nesiliť. Ak ste napríklad výhradne elegantný či romantický typ, nebude to s dámskymi teplákami v každodennom outfite fungovať. Preto radšej ostaňte verný svojmu štýlu – sukniam, blúzkam, šatám či džínsom. Dámske tepláky si ponechajte ako pohodlný kúsok na doma, na ktorý sa tešíte vždy po príchode z práce domov.

dámske tepláky

Bežný outfit z NY

Aj tepláky môžu byť štýlové a sexi!

Nech už si zvolíte dámske tepláky ako domáce a športové oblečenie alebo ako súčasť odvážneho mestského outfitu, buďte pri ich výbere vždy náročný a vyberajte si len tepláky, v ktorých budete aj doma za sporákom vyzerať štýlovo a sexi. Zabudnite preto na príliš voľné strihy, pestrofarebné prevedenia, nápisy, potlače a lacné materiály a stavte na kvalitné tepláky pre dámy priliehavejšieho strihu v neutrálnych farbách ako je šedá či čierna.