Darčekové USB kľúče? Fantázia má voľnú ruku

Štandardný

Hľadáte špeciálny darček pre blízkeho? Má narodeniny, alebo bude oslavovať nejaké okrúhle výročie? V podstate je to skoro jedno. Darčekové USB kľúče môžu byť skoro akékoľvek a tak sa hodia skoro všade a skoro pre každého. Prečo skoro? Nie každý je závislý na elektronike a teda nie každý ich využije. Ale inak je to vhodný typ darčeka.

usb kľúče

Dizajnový USB kľúč s postavičkou Sturt z fimu Minions

Napríklad…

Predstavte si situáciu, že by ste mali pre svojho „synátora“ nájsť vhodný darček k narodeninám. Viete, že má dosť oblečenia, vhodné topánky aj tenisky, všetku možnú elektroniku a kopu športových doplnkov. Nič z toho by teda veľmi neocenil a vy mu chcete dať niečo unikátne. Viete však, že má rád napríklad rýchle autá a má plný mobil fotografií a videí okolo nich. Čo by povedal na jedinečný a pritom užitočný darček, akým je vhodne vybraný darčekový USB kľúč. Napríklad v tvare jeho obľúbenej automobilovej značky, alebo luxusnom a detailnom prevedení nejakého pretekárskeho auta. V tomto smere sa fantázii medze nekladú. Darčekové USB kľúče môžu vyzerať doslova akokoľvek. Toto je len jeden malý príklad. Nemusia to byť iba narodeniny. Čo tak pripomienka okrúhleho výročia manželstva? Nebolo by super mať všetky spoločné fotografie, videá alebo aj listy, ktoré ste si písali všetky pokope? Zaznamenané na jednom špeciálnom USB kľúči? Mohli by ste si ich kdekoľvek zobrať so sebou a kedykoľvek si ich pripomínať. A čo tak mať každý svoj vlastný USB kľúč s rovnakým obsahom? Napríklad…manžel by mal darčekový USB kľúč špeciálneho tvaru s fotografiou svojej ženy a manželka podobne usb kľúč s fotkou svojho muža. A tvar môže byť naozaj akýkoľvek. Trebárs aj ľudské telo a hoci aj pozlátené…alebo krištáľové a podobne. Toto boli iba jednoduché príklady, ako sa dajú darčekové USB kľúče využiť. V tomto smere sa naozaj fantázii medze nekladú, o čom svedčia aj rôzne tvary a prevedenia USB kľúčov.

usb kľúče

Dizajnový USB kľúč s postavičkou Disney Donald Duck

Vlastné darčekové USB kľúče

Aj keď môžete na nete nájsť široké spektrum rôznych prevedení USB kľúčov, stále je tu možnosť, že sa Vám žiadny nebude páčiť, alebo nebude vyhovovať vašim predstavám či potrebám. No nezúfajte. Vždy existuje možnosť navrhnúť si vlastné darčekové USB kľúče. Presne také, aké chcete, alebo aké chcete aby mal ten, pre koho sú určené. Môžu vyjadrovať vaše predstavy, alebo reprezentovať záľuby… Možností je v podstate nekonečno. Je len na Vás, čo chcete prostredníctvom darčekového USB kľúča vyjadriť. Pre inšpiráciu si môžete prezrieť aj množstvo fotiek unikátnych USB kľúčov na internete. A nemusíte vôbec kopírovať. Veď každý z nás je jedinečný.