Darčeky pre mužov, ktoré potešia každého priateľa či manžela

Štandardný

Oslava výročia je jednou z najkrajších udalostí v živote všetkých zaľúbencov. Je príjemné spomenúť si na vaše zoznámenie, prvé rande či iné zážitky, ktorých je určite vo vašom vzťahu neúrekom. Ak si však, milé dámy, pripadáte bezradné a neviete vymyslieť žiaden originálny darček, nechajte sa inšpirovať týmto článkom. Vyskúšajte siahnuť po vtipných darčekoch, ktoré sú tým pravým pre každého správneho muža. Takéto darčeky pre mužov potešia, rozosmejú a nie sú klišé ako oblečenie, knihy či elektronika.

darček pre muža

Darčeky pre mužov môžu byť milé, no stále mužské

Alkoholické darčeky pre mužov

Medzi obľúbené darčeky pre mužov patria alkoholické darčeky. Takýto darček pre muža je rozhodne voľbou, ktorá nielen poteší ale aj rozosmeje. Dômyselné a zaujímavé darčeky nie sú staré známe a nikdy sa nezunujú, pretože vždy prichádza niečo nové. Ak teda neviete, po čom váš miláčik túži, skúste fľašu vína s vtipným odkazom. Venovanie pre lásku, pre miláčika a pod. môže byť tým pravým, ktoré vyčaruje úsmev na jeho perách. Navyše, potom si ho môžete spolu otvoriť a mať tak dobrú náladu. Pripiť si môžete z originálnych pohárov na víno, na ktorých stojí Mr. A Mrs., ako pán a pani. Je to veľmi dômyselné a darovať ich môžete ako set spolu s vínom.

Zlaté šampanské na špeciálnu príležitosť

Pokiaľ ide o alkoholické darčeky, núdza nie je ani o také zlaté šampanské víno. 23 karátové zlaté lupene sa pridajú do takéhoto vína, čo z neho robí mimoriadne špeciálny darček. Takýmito darčekmi pre mužov ukážete, že vám na nich záleží. Čistota zlata je na 99,8% a je úplne vhodné na konzumáciu, takže takýmto originálnym darčekom si môžete pripiť.

darček pre muža

Ani hodinky nie sú zlé darčeky!

Kuchynské darčeky pre mužov, ktorí majú radi varenie

O tom, že sranda môže byť aj v kuchyni, niet pochýb. Doplnky do kuchyne s vtipným motívom nikdy nesklamú. Pre všetkých pánov, ktorí sa venujú bodybuildingu a radi varia, je ako stvorená boxerská kuchynská rukavica. Varenie môže byť niekedy skutočný boj, avšak pre tvrdých mužov, ktorí sa venujú pravidelnému tréningu, by to nemalo byť nič ťažké. Boxerská rukavica zabezpečí dobrý pocit z vykúzlených, nutrične vyvážených jedál.