Ako darčeky skúste rekvizity na fotenie či zábavné poldecáky

Štandardný

Existujú dva typy ľudí: Tí, ktorí takmer vždy presne vedia, po čom oslávenec túži, a takí, ktorí takmer vždy pri výbere darčekov potrebujú pomoc. Nie je to žiadna hanba, veď v dnešnej dobe má už každý všetko. Darčeky sú obrovskou radosťou pre všetkých, nielen pre oslávencov. No podarovať niečo zmysluplné môže robiť niekedy vrásky. Ak sa práve chystáte na párty ku svojim najlepším priateľom, dnes poradím, aký darček je vhodnou maličkosťou, ktorá poteší každého hostiteľa.

poldecáky

S týmito poldecákmi sa určite zabavíte.

Fotokútik zažiari so zábavnými rekvizitami

Vtipné darčeky sú vhodné pre všetkých parťákov, najlepšie kamošky alebo sestry. Potešia, vyčarujú úsmev na perách a čo je najdôležitejšie, nemusíte pri nich poznať vkus alebo veľkosť obdarovaného. Čo môže byť lepšie, ako podarovať niečo vtipné a trefné? V kurze sú napríklad také rekvizity  do fotokútika. Podarujte ich napríklad svadobnému páru alebo ich so sebou prineste na ktorúkoľvek oslavu. Všade sa hodia trendy fúziky, srdiečka, vtipné okuliare či klobúčik. Všetky oslavy sa stanú ešte bláznivejšími a fotky, ktoré si spolu s hosťami urobíte, vyčarujú na vašej tvári úsmev ešte aj mnoho rokov po párty.

Darčeky pre hostiteľa

Nápadov na párty darčeky je však viac. Ak chcete zažiariť ako správny hostiteľ či naopak hostiteľa potešiť, prineste so sebou napríklad chladič na víno. Vedierko na šampanské je vkusné, užitočné a na každom večierku si rozhodne nájde svoje čestné miesto. Darčeky ako tieto sa vždy zídu, hoci aj na romantický večer pre dvoch. Víno či šampanské je vďaka nim vždy správne vychladené, pričom nemusíte chodiť späť do kuchyne, aby ste ho vytiahli z chladničky. Príležitostí na oslavu je mnoho, tak prečo by ste aj vy nemali mať jedno vedro na šampanské aj vy? Doplnky do kuchyne ako tieto sú na nezaplatenie.

rekvizity

Vtipné rekvizity na fotenie patria medzi super darčeky.

Darčeky na letnú párty

Aká by to bola oslava, ak by na nej chýbali poldecáky? Hoci len na privítanie, malý prípitok sa vždy hodí. Napríklad také svietiace, neónové poldecáky vo všetkých bláznivých farbách sa skvelo hodia na letnú, horúcu párty pri bazéne. Objavili ste už skvelé ľadové poldecáky? Stačí ich na polhodinu strčiť do mrazničky a prípitok je vychladený  tak, akoby mal byť.