Denné svietenie bezúdržbovej prevádzky a jednoduchej montáže do vozidla

Štandardný

To nie sú žiadne mýty, ale skutočné výhody, ktoré vám prináša denné svietenie od renomovaných firiem na trhu. Tie najlepšie modely zlepšujú celkovú viditeľnosť, a to najmä počas jazdy oproti slnku. Denné svietenie typu LED je preferované predovšetkým z dôležitých ekonomických dôvodov. Vodičom sa znižujú celkové náklady na spotrebu elektrickej energie. To má zásadný dopad na menšiu spotrebu pohonných hmôt. Pre viacerých je to tým najdôležitejším odrazovým mostíkom. Denné svietenie s použitím led diód sa vyznačuje dlhou životnosťou a šetrením žiaroviek a xenónových výbojok. Ide o to, že pri zapnutí denných svetiel s nimi nemusíte svietiť. Overenou modernou technológiou je optický svetlovod pre denné svietenie v perfektnom dizajne. Tým sa nielenže zvýši svetelný výkon, ale dosiahne sa homogénne osvietenie bez výraznejších alebo slabších miest. To je jednoznačnou výhodou oproti bežným DRL svetlám. Tie sú vybavené priamym alebo odrážaným svetlom. Následne sa vytvárajú miestami škvrny alebo jednotlivé svetelné body.

denné svietenie

Denné svietenie môže mať jednoduchú montáž.

Denné svietenie s tým najlepším funkčným vybavením. Ktoré je to?

Najväčšou výhodou je, ak vaše denné svietenie podporuje systém automatického zapnutia po naštartovaní vozidla. Na to slúžia špeciálne spínače s komfortnou funkciou automatického rozsvietenia stretávacích svetiel približne na 30 sekúnd po tom, čo auto odomknete, respektíve uzamknete. Pritom je však nutné prepojiť systém s autoalarmom.

denné svietenie

Bezúdržbové denné svietenie? Prečo nie?

Spínače, ktoré vyriešia všetko za nás!

Spínače majú nulový odber po vypnutí a ich spínacie napätie je nastaviteľné. Majú vstup na odpojenie stretávacích svetiel pri zapnutí diaľkových a niekoľko oddelených výstupov pre parkovacie svetlá. Spínače pre denné svietenie sú novinkou na trhu, ktorá jednoducho myslí za nás. Pripájajú sa na trvalé napájanie s hodnotou 12V, DRL svetlá a parkovacie osvetlenie. Jednoducho sa montujú a majú bezproblémové konštrukčné vybavenie. Žiadne zbytočné starosti nehrozia, len automatické rozsvietenie svetiel! Už viac nezabudnete zapnúť svetlá a nebudete sa musieť obávať pokuty. Do takýchto modelov sa naozaj oplatí investovať!