Detské sandálky sú najpriedušnejšia obuv

Štandardný

Kvalitné detské sandálky by mali byť vyrobené tak, aby odolali vysokej aktivite, ktorú im každé dieťa isto venuje. Polstrovaná päta udržuje ich nohy v pohodlí a uzavretý palec chráni ich prsty pred poškriabaním alebo nárazmi. Koža umožňuje maximálnu priedušnosť, zatiaľ čo výrezy v sandálkoch umožňujú prúdenie vzduchu. Detské sandálky sú navrhnuté tak, aby nestratili svoj tvar, bez ohľadu na to či sú mokré. Mali by byť tiež dostatočne pružné, aby umožnili nožičkám vášho dieťaťa voľný pohyb. Mäkká podšitá koža je navrhnutá tak, aby rýchlo vyschla a aby sa tým zabránilo podráždeniu pokožky nôh vášho dieťaťa. Dôležitý je tiež správny pohyb prstov na nohách a ohýbanie klenby. Vyberajte si iba tie najkvalitnejšie materiály, aby sa sandálky opotrebovali čo najmenej, a to bez ohľadu na to, akému testu ich vaše dieťa podrobí.

detské sandálky
Detské sandálky Jenna

Uzavreté detské sandálky

Pre menšie deti je vhodnejšia uzavretá päta, ktorá poskytuje najlepšiu oporu a zaisťuje, aby bola noha pevne umiestnená v sandále. Či už je predná strana otvorená alebo nie, nemá to až tak veľký vplyv na podporu dieťaťa, ale poskytuje trochu väčšiu ochranu prstov. To je často prioritou mnohých rodičov pri nákupe sandálov pre svojich najmenších a najdôležitejšie je, aby sandála sedela pevne okolo členku a aby bola pevne spojená s nohou. Sandále so zatvorenou prednou časťou poskytujú vačšie bezpečie nohám a prstom pri nárazoch. Sandálky sú najlepšia obuv pre horúce dni, vďaka vzduchovým otvorom v sandále a prírodnej koži, ktoré odvádzajú prebytočné teplo.

detské sandálky
Detské sandálky z prírodnej kože

Otvorené detské sandálky

Staršie deti zvyčajne nepotrebujú rovnakú podporu a ochranu nôh, aj preto matky často volia otvorené sandále, ktoré poskytujú ešte viac vetrania a vzduchu pre prsty. Ak hľadáte sandále s otvorenou prednou časťou a s jemným podpätkom, je dobré venovať pozornosť tomu, či dieťa získa potrebnú oporu a istotu z remienkov. Remienky zaisťujú, že chodidlo prilieha pevne k sandále a poskytuje pohodlnejšiu a istejšiu chôdzu.