Detské tenisky, ktoré sa hodia ku všetkému

Štandardný

Detské tenisky sú jednoducho nutnosťou. Dá sa povedať, že ide o univerzálnu obuv pre deti, pretože sú zároveň pohodlné, štýlové a aj funkčné. V skratke, sú to ideálne topánky pre deti. Tenisky môže skombinovať s každým detským outfitom. Hodia sa ku džínsom, k šatám ale aj na každodenné nosenie, či spoločenské udalosti v kombinácii so sakom. Ako sme už spomenuli, ich kombinácia je dôležitá a verte, či nie, niekedy je skombinovanie tenisiek s celkovým outfitom veľmi zložité. Ako si teda vybrať tak, aby sa tenisky vašich detí dali použiť všestranne?

detské tenisky
Tmavšie odtiene na detských teniskách vyzerajú veľmi elegantne

Štýlové čierne detské tenisky?

Aj keď je všeobecne zaužívané, že deti by mali ísť vo svojom outfite do pestrejších farieb, čierna na nich môže vyzerať veľmi štýlovo. Neplatí to samozrejme len na detské tenisky. Aj vy si určite pri nákupe oblečenia a obuvi vopred rozmyslíte, s čím budete jednotlivé časti ošatenia kombinovať. Povedzme si príklad, tú hnedú bundu určite nebudete nosiť s horčicovými nohavicami, alebo červené džínsy určite nebudete kombinovať s rovnako červenou blúzkou. A väčšinou siahnete práve po osvedčenej čiernej, prípadne modrej.

Čierna farba je jednoducho univerzálna. Čierne detské tenisky sa hodia aj pre dievčatá k ich pančuchám, či sukniam ale aj chlapcom k ich košeli. Sú jednoducho elegantným riešením, pre každú situáciu.

detské tenisky
Detské tenisky na suchý zips sa hodia hlavne pre deti v predškolskom veku

Detské tenisky a ich zapínanie

To či si vyberiete zapínanie na suchý zips, na šnurovanie alebo bez zapínania je podmienené vekom dieťaťa. Naučiť vaše dieťa k zaväzovaniu si šnúriek je však veľmi dôležité. Najlepšie urobíte, ak ho naučíte si ich viazať už od útleho veku. Môžete to spraviť formou zábavy a súťaže. Napríklad cez riekanky alebo súťažou medzi súrodencami – kto si ich skôr zaviaže. Buďte však trpezlivý. Trvá nejaký čas, kým si dieťa osvojí túto zručnosť.

Tenisky na suchý zips a detské tenisky bez zapínania alebo tzv. „slip on“ sú zas vhodné pre menšie deti, ktoré si ich dokážu obuť aj samostatne, alebo pomocou obuváku.