Detský kufrík pre doktorku či inštalatéra

Štandardný

Nielen na cestovanie si potrebujú naše deti zobrať so sebou veľa vecí. Obľúbenú plyšovú hračku na príjemnejšie spanie, nejakú drobnú vecičku na hranie sa počas cesty do cieľa, alebo aj  zopár potrebných menších kúskov oblečenia. Každé malé dievčatko, ktoré ide hoci aj na krátky výlet alebo viacdňovú dovolenku s rodičmi, musí mať svoj vlastný detský kufrík na kolieskach. V obľúbenej farbe a s charakteristickou potlačou. Do kufríka si starostlivo uloží všetky svoje veci, ktoré sú pre ňu najmilšie. A počas rodinnej  dovolenky jej nebudú chýbať.

Detský kufrík

Do kufríka si môžu uložiť čokoľvek, čo chcú mať stále pri sebe.

Menší detský kufrík na cesty

Menší cestovný kufrík na kolieskach ocenia deti aj na víkendové cestovanie k starej mame na vidiek. Vojde sa tam oblečenie, plyšák aj detská rozprávková knižka. S malým detským kufríkom je možné občas s asistenciou rodičov vyraziť aj do škôlky a dať si tam všetky hračky, ktoré naše dieťa chce ukázať ostatným deťom. Detské kufríky na kolieskach môžu byť v tvare a podobe niektorých zvierat. Pri letnom cestovaní na dovolenku si do detského kufríka na kolieskach deti môžu zbaliť niekoľko svojich vecí, čím sa môžu trénovať na budúce cestovanie na školské výlety a školy v prírode.

Detský kufrík

Kufrík na kolieskach pre deti.

Detský drevený doktorský kufrík

Drevený lekársky kufrík hrajúci pestrými veselými farbami obsahuje všetko, čo naša malá ošetrovateľka nutne potrebuje. Medzi mnohými  kúskami pestrofarebného príslušenstva z kvalitného dreva sa nachádza nielen funkčný teplomer na meranie osobnej teploty bábik a zvieratiek, ale aj fonendoskop, injekčná striekačka, lieky a mastičky. To všetko a oveľa viac objavíte, ak otvoríte originálny detský kufrík s kompletným príslušenstvom, bez ktorého sa nezaobíde žiadna správna doktorka. Okrem iného takáto hračka podporuje fyzický a duševný rozvoj našich potomkov.

Alebo radšej kufrík na výtvarnú výchovu?

Detský kufrík je vhodný doplnok nielen pre začínajúceho školáka, ale aj chlapcov a dievčatká v predškolskom veku. Je jednoduchý, ľahký, vyrobený z lepenky na báze recyklovaného papiera, povrchovo upravený vodou, riediteľným lakom alebo potlačeným papierom.