Dlhá sukňa pre každú postavu!

Štandardný

Rovnako ako aj šaty, tak aj sukne neodmysliteľne patria ku každému dámskemu šatníku a to v akomkoľvek veku. Sukne pritom môžu mať mnoho podôb a záleží len na vás, vašej postave a preferenciách pre ktorú z nich sa rozhodnete. Niekomu vyhovuje sukňa s dĺžkou po kolená inému minisukňa alebo naopak maxisukňa. Obtiahnutá, voľná, strih do A, puzdrová, čierna, pestrofarebná alebo akákoľvek iná. Hitom sezóny sa však bezpochyby stala dlhá sukňa, tzv. maxisukňa, ktorá u žien v obľúbenosti doslova láme rekordy. Dlhá sukňa má veľkú výhodu a to tú, že si ju môžu dovoliť nosiť nielen štíhle ženy. Dokonca aj tie s kilami navyše, pretože sukňa nedostatky spoľahlivo ukryje a nechá vyniknúť vašu ženskosť.

dlhá sukňa

Dlhá sukňa by mala byť vo vašom šatníku.

Chcete vyzerať mlado? Dlhá sukňa je riešením!

Ak ešte dlhú sukňu vo vašom šatníku nemáte, rýchlo túto chybu napravte! S určitosťou môžem povedať, že si ju zamilujete a nosiť ju budete nielen v lete, ale aj počas celého roka. Maxisukňu môžete nosiť na akýkoľvek spôsob a to tak na elegantno ako aj v ležérnejšom duchu. Napríklad s obtiahnutým topom, koženou bundičkou a teniskami. Ak máte ten deň, keď sa ráno hodinu pozeráte do skrine a nemáte si čo obliecť, potom je čas vytiahnuť z nej maxisukňu, ktorá z vás nielenže urobí štýlovú divu, ale vám aj zdvihne náladu. Na svete neexistuje dlhá sukňa v ktorej by ste sa necítili dobre. Jej výhodou je aj fakt, že vám spoľahlivo uberie niekoľko rokov z vášho veku, takže sa v nej budete cítiť ako mladé dievča a čo je hlavné – budete tak aj vyzerať.

dlhá sukňa

Hitom sezóny sa stala dlhá sukňa.

Dlhá sukňa – romantická ale aj zvodná!

Dlhá sukňa je symbolom letnej dovolenky pri mori. Prechádzky po pláži pri západe slnka v dlhej sukni a namiesto trička len plavky – no jednoducho raj! Maxisukne sú naozaj najobľúbenejším kúskom oblečenia najmä v letných horúcich mesiacoch, kedy ich radi kombinujeme len s obyčajným tielkom, slnečnými okuliarmi a sandálami, no kombinácií, ktoré sa dajú s dlhými sukňami vytvoriť je omnoho viac. Veľmi populárne sú hlavne dlhé sukne voľného strihu, resp. áčkový strih, no ak chcete vyzerať príťažlivo a pre svoje okolie chcete byť neprehliadnuteľná, potom siahnite po obtiahnutých sukniach – najlepšie s vysokým rázporkom, ktorý odhalí vaše pekné nohy. Muži z vás rozhodne nebudú vedieť spustiť oči!