Dobrý airsoft shop ponúka aj guľomet

Štandardný

Začínajúci alebo skúsený hráč airsoftu, športový strelec, zberateľ alebo skrátka každý obdivovateľ a milovník strelných zbraní, nájde v dobre vybavenom airsoft shope vskutku obrovský výber airsoft zbraní strieľajúcich plastové guľôčky. Pre jednoduchšiu orientáciu v airsoft sortimente, sa zbrane rozdeľujú na jednotlivé podkategórie. A to podľa rovnakého praktického použitia, ako je to aj v prípade ich reálnych palných originálnych predlôh. Záujemca si môže vybrať tú najvhodnejšiu zbraň podľa typu pohonu, ktorý sa používa pre výstrel plastových guľôčok. Najuniverzálnejší a najrozšírenejšie sú elektrické airsoft zbrane (AEG).

airsoft shop

Airsoft shop môže mať v ponuke zbrane, výstroj a rôzne airsoft príslušenstvo

Airsoftové pištole a revolvery

Krátke ručné zbrane sú obľúbené predovšetkým pre ich kompaktné rozmery a jednoduché použitie. Hráči airsoftu si ich kupujú v airsoft shope ako záložné zbrane, ktoré sú neoceniteľným pomocníkom pri hre alebo pre to, že sa im jednoducho páčia. Ďalšou obľúbenou kategóriou sú manuálne, plynové aj elektrické airsoft sniperky a pušky. Ak je vašou túžbou stať sa ostreľovačom a s pomocou optiky a presného zásahu ovládnuť airsoftové bojisko, sú zbrane v tejto kategórii určené práve pre vás.

Airsoft shop ponúka aj repliky

Je vašou túžbou vlastniť dokonalú airsoft repliku útočnej pušky alebo samopalu, z ktorých môžete bezpečne strieľať? Chcete sa naučiť, ako správne manipulovať s dlhou zbraňou, ktorá vám navyše ponúkne skvelý zážitok zo streľby? V tom prípade práve v tejto kategórii v každom airsoft shope nájdete najrozšírenejšie a najviac používané airsoftové zbrane. Pre lepšiu orientáciu sa útočné pušky v tejto sekcii rozdeľujú na najdokonalejšie fungujúce elektrické AEG, realisticky funkčné plynové a základné manuálne pušky.

Ľahký airsoft guľomet

Účinná palebná podpora hráčov v airsoft tíme alebo dobre bránenie streleckého stanovišta. Nielen také môžu byť možnosti ľahkého guľometu. V tejto kategórii nájdete dokonale prevedené elektrické guľomety fungujúce na princípe systému AEG. Airsoftové guľomety majú rozmery reálnej zbrane spojené s vysokou hmotnosťou a robustnou konštrukciou. Ponuka dobrého airsoft shopu zahŕňa airsoftové repliky najrozšírenejších guľometov používaných v armádach celého sveta.