Franke prináša extratriedu zo Švajčiarska

Štandardný

Švajčiarska spoločnosť Franke je okrem iného najväčším svetovým výrobcom kuchynských drezov. Je  dlhodobo na čele výskumu a vývoja nových materiálov a výrobkov pre kuchyňu. Firma Franke bola založená v roku 1911 a v súčasnosti pôsobí na mnohých trhoch v globálnom meradle. Franke je lídrom v oblasti inovácií, dizajnu a inžinierstva produktov. Tie dizajnuje tak, aby boli viac ako obyčajným doplnkom interiéru domácností či kancelárií. Cieľom je vytvoriť produkty, ktoré zmenia kvalitu života ľudí na nepoznanie. Preto je okrem silného dôrazu na inovácie poznávacím znakom firmy tiež rozsiahly zákaznícky servis. Nechajte sa inšpirovať kuchynskými spotrebičmi Franke a užite si chvíle pri príprave jedla i následnom stolovanie v kruhu svojich blízkych. Spoločnosť Franke tiež uviedla na trh revolučný spôsob, ako si vychutnať luxus filtrovanej alebo okamžitej horúcej vody priamo z vodovodu.

franke
Výrobky Franke ponúkajú vždy viac

Digestor či kuchynský drez Franke

Digestory značky Franke rovnako skvele fungujú ako aj vyzerajú. Tichý chod a precízne odsávanie vzduchu zaistí vo vašej kuchyni vždy príjemnú atmosféru bez nežiadúcich hlukov a pachov. Vďaka tomu sa budete môcť vždy plne sústrediť na to, čo je v kuchyni najdôležitejšie. Prípravu chutných pokrmov vám navyše uľahčí synchronizácia digestora a varnej dosky. Centennial je zas prvým drezom od Franke, ktorý bol koncepčne navrhnutý od začiatku do konca v Spojených štátoch a ešte stále sa vyrába vo švajčiarskom Aarburgu. Jednoduchosť tvaru, funkčnosť rovného povrchu a pohodlie širokých rohov pre ľahké čistenie vytvárajú dokonalé umývadlo.

franke
Štýlový digestor od Franke

Známa po celom svete

Franke je mimoriadne rozmanitá spoločnosť. Dnes do skupiny Franke Group patrí niekoľko výrobných divízií, medzi nimi tiež divízia kuchynských a kúpeľňových systémov. Tie vyrábajú a dodávajú na trh sanitárnu techniku a ďalšie zariadenia pre odpad či varenie. Franke Group pôsobí v 40 krajinách sveta, kde má na 68 zastúpení a zamestnáva okolo 8 500 ľudí. Ponorte sa do sveta kuchynských riešení prémiovej kvality, ktoré kombinujú moderný dizajn s vysokou funkčnosťou, jednoduchým používaním a inteligentnou technológiou.