Fusakle a farebné ponožky sú fenomén

Štandardný

Určite ste si  všimli, možno aj pri nejakom rozhovore so známou celebritou v telke,  jej ponožky. Alebo aj moderátor renomovaného spravodajstva mal okrem tmavého obleku na nohách výrazne žlté ponožky. Na uliciach ich stretávame čoraz častejšie. Sú neprehliadnuteľné a aj jednoliaty outfit sa premení  na zaujímavé predstavenie. Farebné ponožky a občas bláznivé fusakle. Milujú ich ženy, ale svoje miesto si spoľahlivo našli aj v pánskom šatníku. O teenageroch a deťoch ani nehovoriac. Vzorované ponožky a fusakle s pestrými motívmi a  v rôznych farbách.

Fusakle

Obľúbené fusakle.

Fusakle sú nielen ozdobou

Predtým to bola výsada odvážnych experimentátorov s módou, dnes ich nosí hocikto.  Ponožky a podkolienky s výraznými vzormi, netradičnou kombináciou farieb dnes  už málokoho pobúria. Naopak, stali sa dôkazom, že dotyčný sleduje módne výstrelky. Trendy ponožky a fusakle doslova narúšajú šeď ulíc, detských ihrísk a športovísk. Je to osobitá záležitosť a voľbou ponožiek sa dá skvele podčiarknuť nudný outfit.

Podkolienky chránia naše nohy

Podkolienky ochránia naše nohy vo vysokých topánkach pred otlakmi a odreninami. Navyše zateplia nohy od chodidla až pod kolená. V podkolienkach nájdete verného pomocníka nielen pri práci, športe alebo vychádzkach a hobby činnostiach, ale dámy si ich pomocou doplnia aj svoj zovňajšok. Pomocou podkolienok podčiarknu krásu svojich nôh v sukniach i šortkách.

Fusakle

Máte také aj vy?

Fusakle ako slovenská značka

Fusakle je aj známa slovenská značka  výrobcu ponožiek s ambíciou zmeniť konzervatívnejší prístup k tomu, čo teplé a vkusné  máme na svojih nohách.  Návrhmi a výrobou farebných ponožiek a fusaklí sa značka Fusakle snaží  spájať to najlepšie z minulosti  s tým dobrým zo súčasnosti. Prepacovaná kvalita výroby a nové trendy, farebnosť či prelínanie kultúr chce dodať ľuďom odvahu a inšpirovať ich k vlastnej sebarealizácii. Bavlnené ponožky sa vyrábajú výhradne na slovenskej pôde. Vďaka svojmu zloženiu,  vyvýšenej lýtkovej časti, spevnenej špičky i päty a nápaditosťou sa presadili na trhu. Inšpirované detstvom, slovenským folklórom, alebo prírodnými motívmi  sa stávajú hitom naprieč všetkým vekovým kategóriam.