Futbalové zájazdy do Londýna

Štandardný
Futbalové zájazdy

Tiež patríte k fanúšikom FC Chelsea? V tom prípade si nenechajte ujsť futbalové zájazdy na ich zápasy!

Momentálne anglickú Premier league ovládla londýnska Chelsea a v prvých dvanástich kolách zatiaľ nenašli premožiteľa. José Mourinho opäť raz dokazuje, že patrí k najlepším futbalovým trénerom sveta. Hráči ako Hazard, Diego Costa, Willian či legenda klubu Didier Drogba mu robia od začiatku sezóny veľkú radosť. FC Chelsea na svojej spanilej jazde narazia na dva londýnske kluby. V prvom zápase ich privíta Crystal Palace na druhej strane Londýna a o deň na to budú čeliť peklu na Stamford Bridge hráči Tottenhamu Hotspur. Chcete si tieto zápasy pozrieť naživo? Možné to je, ak sa rozhodnete využiť futbalové zájazdy.

Crystal Palace

Zápas proti Crystal Palace by podľa papierových predpokladov mal byť jednostrannou záležitosťou. Mužstvo, ktoré sa hýbe na hranici boju o udržanie a stredu tabuľky sa bude snažiť zastaviť skvelo naštartovanú mašinu z Chelsea. Štatistiky hovoria v neprospech domácich aj čo sa týka zápasov na svojom štadióne, keď dokázali zo šiestich domácich zápasov vyhrať len dva a jeden zápas im priniesol jednobodovú remízu. Samozrejme, že tento súboj môže dopadnúť úplne opačne, najmä keď sa jedná o Premier league. Oporami domácich v tomto súboji bude hlavne kapitán a zároveň najlepší strelec tímu Mile Jedinak, no pozor si hostia budú musieť dať aj na rýchleho Fraizera Campbella a problémy môže robiť aj domáci miláčik Wilfried Zaha, ktorý je vo svojom materskom klube na hosťovaní z Manchestru United.

Futbalové zájazdy ponúkajú dvojitú dávku

Ako druhý sa lídrovi tabuľky postaví o niečo úspešnejší klub Tottenham Hotspur, ktorý momentálne okupuje presný stred tabuľky. Tottenham získal z piatich výhier až tri na ihriskách súperov ale na Stamford Bridge ich čaká nepríjemná situácia. V londýnskom derby sa hostia budú vpredu spoliehať na piateho najlepšieho strelca ligy Chadliho a takisto si obrana hotspur bude musieť postrážiť útočné delá Chelsea. Tento zápas bude vyvrcholením londýnskych zájazdov a futbalové zájazdy vám umožnia si tento zážitok vychutnať na vlastné oči.

Futbalové zájazdy

Futbalové zájazdy vám umožnia užiť si váš obľúbený futbal naživo

Tak ak máte radi Chelsea FC, určite neváhajte a zarezervujte si lístky na futbalové zájazdy hneď teraz.