Guzzanti je synonymum modernosti

Štandardný

Guzzanti je pomerne mladou firmou s vyše 15-ročným pôsobením na trhu. Toto konzorcium s talianskou účasťou má za cieľ priniesť na trh najžiadanejšie výrobky v modernom dizajne, vynikajúcej kvalite a v krásnom balení, ktoré oceňujú zákazníci v mnohých krajinách. Sortiment spoločnosti sa postupne rozširoval a v súčasnosti zahŕňa väčšinu domácich spotrebičov, od kuchynských spotrebičov, cez sortiment chladiacich zariadení, zariadení na úpravu vzduchu až po veľmi obľúbené šijacie stroje. Za rastúcim úspechom na trhu stojí aj skúsené nemecké dizajnérske štúdio, ktoré v spolupráci s fabrikou pripravuje nové návrhy do výroby. Vďaka skúsenostiam a intenzívnych príprav Guzzanti uviedol pri príležitosti 15. výročia na trh kompletný sortiment vstavaných spotrebičov. Ponuka zahŕňa vstavané rúry vrátane mikrovlnných, všetky druhy varných dosiek, kuchynské digestory, vstavané umývačky riadu, ale aj široký sortiment vstavaných vínnych pivníc. Cieľom značky Guzzanti je ponúknuť zákazníkom najžiadanejšie domáce spotrebiče vo vynikajúcej kvalite a atraktívnom dizajne za prijateľnú cenu.

guzzanti
Ostrovčekový digestor Guzzanti

Odporúčame – GUZZANTI ASTRO II 60

GUZZANTI ASTRO II 60 je nástenný digestor s montáž na stenu a z nerezového materiálu. Šírku má 60 cm, ponúka 3 rýchlosti odsávania o výkone 130 – 202 m3/hod. Silné osvetlenie zabezpečia halogén svetlá 2 x 20 W. Súčasťou je aj timer, tlačitkové ovládanie, kovový filter proti mastnotám, vývod 120 mm, energetiká trieda E a možnosť recirkulácie. GUZZANTI ASTRO II 60 je moderný digestor ktorý spĺňa všetky prísne kritéria pre výkonný digestor.

guzzanti
GUZZANTI ASTRO II 60

Digestor a typy odsávania

Digestory ponúkajú dve možnosti ako odviesť dym a znečisťujúce látky preč z kuchyne. Sú to odťahové alebo recirkulačné / filtračné digestory. Odťahové digestory musia mať možnosť pripojiť sa na odťahové potrubie či komín. S pomocou celého odťahového systému je odsatý vzduch vyvádzaný von z domácnosti. Recirkulačné digestory nepotrebujú k odsávaniu vzduchu vývod von z domu. Filtrácia vzduchu prebieha vo vnútri spotrebiča cez uhlíkové filtre, preto sa tomuto typu tiež hovorí filtračný či recirkulačný. Vzduch nikam neodvádza, znečistený vzduch len čiastočne očistí a vracia späť do miestnosti.