Hliníkové posuvné dvere môžu prepojiť byt s terasou

Štandardný

Hliníkové konštrukčné materiály ako napr.hliníkové posuvné dvere sú stále obľúbenejšie. Známe vlastnosti a hlavne extrémna pevnosť hliníkových profilov umožňuje vytvoriť štíhle a účelné konštrukcie s veľkými sklenenými plochami. Vidíme ich všade okolo nás, celé výškové domy sú pokryté hlikovými koštrukciami s pevnými aj posuvnými zasklenými plochami a celými presklenými fasádami.  Dômyselné posuvné systémy okien a dverí na báze hliníkových profilov ponúkajú jedinečné výhľady z jednotlivých miestností rodinných domov.

Hliníkové posuvné dvere

Konštrukcia hliníkových posuvných dverí sa dá perfektne prispôsobiť požiadavkám zákazníka.

Hliníkové posuvné dvere majú minimálne nároky na priestor

Aj prítomnosťou  presklených celých stien sa do obytných priestorov dostáva maximálne množstvo prirodzeného denného svetla. Hliníkové posuvné dvere z profilových systémov sa pohybujú takmer nehlučne po vodiacich lištách z nerez ocele. Spôsob,  akým môžeme  svoju útulnú obývačku či halu rozšíriť o terasu alebo zimnú záhradu, stojí určite za úvahu. Dverové posuvné mechanizmy pracujú dokonale a vyberať sa dá z rozmanitej škály konštrukčných konceptov a farebných prevedení. Dôležitou prednosťou hliníkových posuvných dverí sú minimálne priestorové nároky. Ich optimálna zvuková a tepelná izolácia sú samozrejmosťou.

Ako ľahké je prepojiť si byt s terasou

Hliníkové posuvné dvere sú zkonštruované takou technológiou,  ktorá vytvára výborne tepelne izolovaný posuvný systém. Nainštalovaním a používaním takýchto dveri vo svojom rodinnom dome si môžete byť istý, že je to posuvný systém  spĺňajúci vysoké nároky na úsporu energií. Umožňuje tichý a nadmieru ľahký prístup na balkón, terasu či do zimnej záhrady.

hliníkové posuvné dvere

Dvere sa otvárajú ich posunutím v jednej rovine.

Konštrukcia posuvných hliníkových dverí sa dá prispôsobiť

Hliníkové  posuvné dvere sa otvárajú  ich posunutím v jednej rovine. Klasické dvere potrebujú pri otváraní dverných krídiel určitý voľný vnútorný alebo vonkajší priestor pri dverách. Pri posuvnom dverovom systéme to odpadá, získavame tak  priestor naviac  pre nejaký kus nábytku. A ak sa rozhodneme pre niekoľko posuvných dverí, potom takýmto riešením získavame opäť viac voľného miesta v obytných miestnostiach aj v nadväzujúcich priestoroch. Konštrukcia hliníkových posuvných dverí sa dá perfektne prispôsobiť individuálnym požiadavkám zákazníka. Prípadne ho je možné vybaviť priečkami rozdeľujúcimi celú plochu, dizajnovými zasklievacími lištami a kovaním z kvalitnej ocele.