Interiérové štúdio vám poradí, ako prepojiť kuchyňu s obývačkou

Štandardný
interiérové štúdio

Plánujete zmenu vo svojom bývaní? Oslovte interiérové štúdio!

Rozhodli ste sa niečo so svojim bývaním urobiť? Čo tak napríklad radikálna zmena v podobe otvoreného a vzdušnejšieho priestoru, ktorý získate prepojením  kuchyne s obývacou miestnosťou? Práve táto zmena interiéru patrí k tým najvyhľadávanejším, pretože poskytuje mnoho výhod a dokáže opticky zväčšiť aj pomerne malý priestor aj pri rozlohovo menších bytoch. Ak túto možnosť už dlhšie zvažujete, potom je práve interiérové štúdio tým správnym miestom, ktoré vám v tomto smere dokáže nielen odborne poradiť, ale zároveň túto zmenu aj dokonale naplánovať a dotiahnuť do úspešného finále.

Interiérové štúdio vždy hľadá tie najlepšie možné riešenia

Služby interiérového štúdia spočívajú v tom, aby pre vás vytvorili naozaj dokonalý návrh interiéru, ktorý sa bude čo najviac približovať k vašim predstavám a zároveň bude tým najlepším možným riešením pre aktuálny stav, dispozíciu, rozmiestnenie rozvodov či  presvetlenie priestoru. Pri zmene interiéru je totiž vždy potrebné brať do úvahy aj tieto kritéria a v prípade potreby vybúrania niektorej z priečok aj posúdenie, či je možné takýto krok vôbec urobiť, teda či sa náhodou nejedná o jednu z nosných priečok. Interiérové štúdio vás tak odbremení aj od týchto starostí a nájde pre vás tie najlepšie riešenia.

interiérové štúdio

Chcete aj vy mať takto zaujímavo prepojenú obývačku s kuchyňou? Pomôcť vám s tým môže kvalitné interiérové štúdio?

Interiérové štúdio vám dá na výber viac možností

Je bežné, že interiérové štúdio vám predostrie viac možností či návrhov (obvykle ide o dve až tri varianty) ako zmenu a prepojenie obývacej izby s kuchyňou riešiť a je potom už len na vás, ktorú z možností si vyberiete, či napr. variant menej náročný na realizáciu alebo radikálnejší, ale zato s výraznejším efektom.  Spolu s návrhom vám interiérové štúdio vypracuje aj cenovú ponuku a vy tak môžete zvážiť, či využijete ďalšie služby štúdia a necháte si interiér prerobiť na kľúč. V takom prípade sa o vaše bývanie postará tím odborníkov aj profesionálny dizajnér a vy si už môžete len vychutnávať krásu a pohodlie vášho nového štýlového interiéru.