Je moderné cestovať do Thajska

Štandardný

Aj vy ste sa už zamýšľali nad vašou najbližšou dovolenkou? Je na vašom zozname aj Thajsko? Mnohí Európania sú v domnení, že je to veľmi ďaleko a draho, a preto uprednostnia bližšie prímorské oblasti pre svoj dovolenkový relax. Tu však platí, že do blízkej destinácie máte lacné letenky a drahší pobyt. Do Thajska máte možno o čosi drahšie letenky, ale zato lacnejší pobyt. Preto ak máte 2 týždňovú dovolenku a prekonáte dlhší let, čaká vás dokonalé dobrodružstvo.

Thajsko je finančne nenáročné

Thajsko ponúka cenovo priaznivé hotely, rezorty a jedlo! Či už hľadáte luxus alebo miestny lokálny „úkryt“, nájdete a dostanete ich omnoho lacnejšie ako u nás doma. Okrem toho je tam stále slnečno a to znamená, že stačí ak si kedykoľvek v roku nájdete cenovo výhodné letenky a máte zaručenú skvelú a lacnú dovolenku.

thajsko

Thajsko si zamilujete.

Plážová klasika

Thajsko má skutočne nádherné pláže s čistou a príjemne slnkom ohriatou vodou skvelou na plávanie, šnorchlovanie aj potápanie. Nájdete rušné pláže s hudbou a plážovými barmi, alebo tiché a pokojné pláže, takže každý si príde na svoje.

Thajské špeciality

Len málokto by sa hádal, že thajské jedlo nie je chutné. Samozrejme to, čo sa podáva priamo v Thajsku je o dosť rozdielne od „thajského jedla“ podávaného u nás doma. Ich domáce jedlo je v Thajsku chutnejšie, lacnejšie a je ho viac. Ľahko si nájdete vaše obľúbené, napr. thajské kari, rôzne šaláty, noodle, ale aj občerstvenie. A v Thajsku tiež ochutnáte jedno z najlepších vyprážaných kurčiat na svete.

thajsko

Thajsko je aj krajinou skvelého jedla.

Krajina úsmevov

Thajsko nevolajú „krajina úsmevov“ len tak. Thajský národ je priateľský, otvorený a milý. Ľudský prístup a ochota pomôcť druhému sú tu úplnou samozrejmosťou. Je ľahké cítiť sa medzi nimi ako v jednej veľkej rodine.

Nakupovanie

Ak máte rad trhy, výhodné nakupovanie a zaujímavé originálne vecičky, Thajsko bude pre vás veľmi obohacujúce. Mestské trhy prinášajú všetko od obuvi po umenie. Dá sa tam ľahko vyjednávať, preto si radšej vezmite so sebou jednu prázdnu cestovnú tašku, pretože naspäť poletíte s plnou.