Jednoduché a rýchle používanie clip in vlasov

Štandardný
clip in

Aby clip in vlasy vyzerali čo najprirodzenejšie je dôležité, aby ste zvolili správny odtieň

Ak ste stále v márnej ilúzii, že modelky, herečky a iné osobnosti z televízie a časopisov sa rodia s dokonalou tvárou a dokonalými vlasmi, je už konečne čas, aby ste otvorili oči do reality. Aj keď dnes sa už dá spraviť na ľudskom tele takmer všetko, akákoľvek zmena, predlžovanie vlasov funguje už veľmi dlho aj v podobe rôznych príčeskov a parochní. Kedysi si takéto pripnuté vlasy vyžadovali asistenciu jednej ďalšej až dvoch osôb. S veľkou žiadanosťou sa začali vyrábať rôzne alternatívy a možnosti ako si čo najjednoduchšie predĺžiť vlasy bez pomoci kaderníčky alebo ďalšej osoby. A tak vznikli clip in vlasy a lepiace pásy vlasov v rôznych dĺžkach, šírkach a typoch. Typ clip in vlasov závisí najmä od toho, či potrebujete len trošku zahustiť zadnú časť vlasov, alebo predĺžiť vlasy pre vyrobenie konkrétneho účesu, a pod.

Clip in vlasy

Clip in vlasy fungujú na princípe pripnutia si jednotlivých línií vlasov s klipmi na vaše vlastné vlasy. Najlepšie to funguje vtedy, keď postupujete v zadnej časti od spodku nahor, striedavo jedna vodorovná línia vašich vlasov, jedna clip in, ďalšia línia vašich vlasov a ďalšia zas clip in… atď. Najlepší výsledok je vtedy, keď vlasy vyzerajú čo najviac prirodzene a všetky klipy sú prekryté vašimi vlasmi.

clip in vlasy

Clip in vlasy nájdete v rôznych dĺžkach a odtieňoch

Starostlivosť

Clip in vlasy nie sú určené len na jedno použitie a preto, aby ste ich mali stále rovnako lesklé a zdravo vyzerajúce, je potrebné sa o ne primerane starať. Ak sa chystáte používať vaše clip in každý deň, potom sa odporúča umývať ich raz až dva krát za dva týždne. Napustite si umývadlo teplou vodou a pridajte do vody zopár kvapiek šampónu. Clip in vlasy opatrne namočte celé a umyte jemným stláčaním posúvaním sa po dĺžke vlasov. Takto prejdite vlasmi niekoľko krát a potom ich vyberte. Opláchnite pod slabým prúdom vody. Opäť jemným stlačením po dĺžke clip in vyžmýkajte a zbavte prebytočnej vody. Ďalej aplikujte vlasový kondicionér – ja odporúčam kondicionér vo fľaši s rozprašovačom. Opatrne vlasy rozčešte, položte ich vodorovne na uterák a nechajte prirodzene uschnúť. Takto sú pripravené na ďalšie použitie.