Kancelárske kreslo by malo byť najmä pohodlné

Štandardný

Kancelárske kreslo je veľmi dôležitá súčasť kancelárskeho života každého človeka. Práca za počítačom, sedenia, mítingy, niekedy dokonca aj obed… to všetko sa deje, keď sedíte so zapnutou lampou práve na kancelárskom kresle. Najmä spomínaná práca za počítačom sa stala samozrejmosťou a človek sedením na kancelárskom kresle strávi aj 6 hodín denne. Možností máme množstvo, no otázkou zostáva, či je práve dizajn jedinou dôležitou vlastnosťou, na ktorú by sme mali prihliadať? Odpoveď znie: určite nie.

kancelárske kreslo

Pohodlie je na prvom mieste

Polohovateľné kancelárske kreslo

Tento typ kresla je vhodný najmä, ak vás bolieva chrbát, ak máte problémy s bolesťou hlavy, alebo ak nevydržíte dlho sedieť. Zmena polohy je veľkou pomocou, ak už na kancelárskom kresle sedíte dlhé hodiny. Nenechajte sa zmiasť, tento typ kresla nie je vhodný len pre starších ľudí. Dnes sú to práve mladí, ktorí v práci sedávajú niekedy aj plných 8 hodín. Rovnako užitočné je aj kreslo, do ktorého sa môžete pohodlne uložiť a položiť si hlavu na opierku.

Populárna ekokoža

Veľmi populárnym materiálom na výrobu tohto nábytku je ekokoža. Pôsobí elegantne, mäkko a pohodlne. Najčastejšie ju dostať v tradičným kožených prevedeniach, v čiernej, hnedej či bielej farbe.

kancelárske kreslo

Mohutné, no mimoriadne pohodlné kancelárske kreslo z ekokože

Kancelárske kreslá aj pre deti

Ratolesti sú pre nás všetkým. Sú naši miláčikovia, a čo by sme teda pre nich neurobili? V dnešnej rýchlej dobe, kedy máme doma veľa techniky, sa aj deti veľa nasedia. Okrem toho, že sedia pri počítači, na svojom kancelárskom kresle môžu stráviť čas aj pri hrách, pri kreslení či pri robení si domácich úloh. Prečo by sme teda nemali zabezpečiť dobrý komfort aj im? Stoličky sa navyše predávajú aj v krásnych motívoch, z ktorých si určite vyberie nejeden najmenší zákazník. Pre dievčatá sú dostupné ružové prevedenia, obľúbené postavičky a princezné. Chlapci si zas môžu vybrať zo zvieratiek či rôznych pretekárskych motívov.