Kancelárske kreslo predstavuje najmä komfort

Štandardný

Kancelária je miestnosť, v ktorej sa zrejme zdržujeme najviac. Hoci by sa mohlo zdať, že dominantou v našich životoch je spálňa či obývačka, ak pracujete aj doma, kanceláriu si skutočne užijete. Najmä pre workoholikov znamená veľa. Cítiť by sme sa teda mali aj v tejto izbe príjemne. Okrem počítača je v každej kancelárií aj regál či skriňa, v ktorej sa nachádzajú najcennejšie dokumenty. Stôl, stoličky, gauč potom dopĺňajú celý priestor. Veľmi dôležitou súčasťou miestnosti je však kancelárske kreslo. Mnohí z nás celý deň sedia za počítačom, a tak by sme výber tohto nábytku nemali podceniť.

kancelarske kreslo

Ergonomické kreslo v minimalistickom štýle

Čím vyššia cena, tým lepší komfort

Pri výbere môžeme zohľadniť napríklad cenu. Tie najlacnejšie kúsky sa pohybujú už od 50 eur. Samozrejme, aj tieto kúsky sú komfortné. Majú kolieska pre lepší pohyb, dobrú opierku a nastaviteľnú výšku. Avšak s vyššou cenou pribúdajú rôzne vlastnosti. Kancelárske kreslo môže mať nastavenie polohy sedenia, čo patrí medzi jednu z najlepších vlastností. Ak sa môžete oprieť tak, ako chcete, vydržíte dlhšie pracovať. Nebolí vás chrbtica a polohu si nastavíte sami. Okrem toho, môžu byť operadlá ergonomické. Môžu sa teda dať ešte lepšie nastaviť, presne tak, ako to len vy potrebujete. Na operadle sa pri takomto druhu kancelárskeho kresla nachádza ešte menšia záhlavová časť.

kancelárske kreslo

Ak si potrpíte na luxus, sú tu aj kreslá v zlatom prevedení

 

Kožené kancelárske kreslo pre solventných zákazníkov

S pribúdajúcou cenou sa vám môže zapáčiť aj zmena obyčajného textilného materiálu za kožu. Kožené kreslá sú veľmi pohodlné. Koža je veľmi mäkký materiál, ktorý je komfortný a krásne vonia. Okrem toho v lete chladí a v zime hreje. Materiál je skutočne ideálny. Kancelárske kreslo, ale aj celá vaša kancelária rázom dostane iný vzhľad. Ak teda pracujete v právnickom odvetví, ekonomickom či obchodnom prostredí, kožený nábytok pôsobí veľmi solventne. Vedzte, že práve pre vás takýto štýl bude dokonalý.

kancelarske kreslo

Vyberte si z rôznych farebných škál

Veselé farebné kombinácie

Kancelárske kreslo môžete zladiť aj so zvyškom nábytku. Ak máte napríklad farebný počítač, fóliu na ňom zlaďte s kreslom a budete pôsobiť dômyselne. Takéto riešenia sa hodia napríklad v reklamných agentúrach alebo iných kreatívnych podnikoch. Kreslá môžete však zladiť aj s farbou stien alebo s kobercom. Nezabudnite pri tom na vankúše na sedačkách a obrazy, ktoré predstavujú skvelé kancelárske doplnky.