Ktorý kancelársky stôl je najlepší?

Štandardný
Kancelársky stôl

Usporiadaný kancelársky stôl – Drevona

Dobrý kancelársky stôl môže byť tá vec, ktorá zmení zdanlivo nezorganizovaný a uponáhľaný deň na jeden produktívny. Pri výbere správneho kancelárskeho stola si položte zopár otázok. Zapadne váš vybraný kúsok do štýlu vašej pracovne a hodí sa k štýlu vaše práce? Je jeho veľkosť vhodná pre prácu a obsiahne všetku elektroniku a pracovné pomôcky? Vydrží jeho povrch denné používanie? Toto je len niekoľko vybraných otázok, na ktoré by mal váš nový kancelársky stôl odpovedať kladne. A to hlavne preto, že dobrý stôl vám môže výrazne uľahčiť, alebo pri zlom výbere aj sťažiť, prácu.

Ako budete kancelársky stôl využívať?

Ak má vaša práca charakter skôr neustáleho využívania počítača, vyberte typ stola práci zodpovedajúci. Takýto kancelársky stôl je špeciálne navrhnutý pre umiestnenie počítača. To znamená, že obsahuje diery pre vedenie kabeláže, miesto na uloženie skrine počítača a dostatočne širokú pracovnú plochu pre umiestnenie monitora v optimálnej vzdialenosti. Všetky tieto vlastnosti stola vám umožnia pracovať v pokoji a pohodlí bez vytŕčajúcich káblov z každej strany.

Ak je hlavnou náplňou vašej práce manipulácia s papiermi, knihami, spismi a zložkami, podstatný pre vás je priestor. Zvoľte si čo najväčšiu možnú pracovnú plochu, kde budete môcť pohodlne uskladniť všetky papiere čo potrebuje a ešte vám ostane miesto aj na aktívnu prácu. Vhodnou kombináciou pre papierovú prácu je aj kancelársky stôl so zásuvkami po oboch stranách stola.

Tvar stola do kancelárie

Kancelársky stôl

Kancelársky stôl v tvare L

Stôl v tvare L je vhodný pre  ľudí, čo pracujú rovnako s počítačom ako s papierovými zložkami a zároveň chcú mať reprezentatívny priestor pre stretnutia. Ak vám to možnosti a financie dovolia, skúste sa obzrieť aj za stolom v tvare U. Ten vám poskytne ešte viac pohodlia a pri obchodnom stretnutí vo vašej kancelárii budú všetky nepotrebné veci odpratané z dohľadu klienta.

Rovnako aj práca doma si vyžaduje kvalitný kancelársky stôl. Ľudia väčšinou do domáceho prostredia zvolia stôl v tvare L, kedže určite potrebujú na pracovnú plochu umiestniť aj počítač ale potrebujú aj dostatok miesta pre inú prácu.