Kuba dovolenka – jej exotická a jedinečná atmosféra vám učaruje

Štandardný

Dovolenka Kuba je oveľa viac ako len bežná prímorská dovolenková destinácia, práve Kuba je totiž najväčší karibský ostrov, a zároveň ostrov s jedinečnou atmosférou, akú by ste ťažko hľadali kdekoľvek inde na svete. Počas pobytu na Kube budete mať pocit, akoby ste sa na chvíľu ocitli v úplne inom svete, vo svete s pohodovou uvoľnenou atmosférou. Ovzduším sa tu šíri omamná vôňa tabaku a cigár a na každom kroku k vašim ušiam doliehajú úžasné latino-rytmya. Popritom všetkom si v pokoji vychutnávate svoje lahodné mochito. Na kráse tohto úžasného ostrova rozhodne nešetrila ani príroda, o čom svedčia nielen rozprávkové pláže s bielym pieskom, ale aj krásna príroda miestnych národných parkov a hôr. Kuba dovolenka je úžasným miestom priam stvoreným pre relax, kde pôvab starých uličiek vytvára dokonalý kontrast s exkluzívnym pobrežím.

Kuba dovolenka

Dovolenka na Kube láka priezračnou vodou krásnej modrej farby.

Kuba dovolenka môže byť oddychová, ale veľmi atraktívna je aj jej okružná, poznávacia podoba

Kuba dovolenka je vďaka krásnym plážam a pobrežiu ideálnym miestom na relax a odpočinok, ale zároveň je veľmi bohatá na množstvo zaujímavých miest, ktoré sa oplatí navštíviť. Veľmi obľúbenou je práve kombinácia okružnej, poznávacej dovolenky s oddychovou. Prvý týždeň môžete absolvovať poznávací okruh po tých najzaujímavejších miestach ostrova a ďalší týždeň už budete len pohodlne relaxovať na pláži, kde si vychutnáte sladké ničnerobenie. Ak však plánujete len klasický dovolenkový pobyt na 7 až 10 dní, tak si určite nenechajte ujsť aspoň niektoré fakultatívne výlety (napr. lodné výlety) na tie najlákavejšie miesta.

Kuba dovolenka

Na Kube určite stretnete nejedného rybára.

Kuba dovolenka, dovolenka Kuba – a jej najkrajšie miesta ktoré rozhodne stoja za to

Ako prvé miesto, ktoré nevynechá asi žiadny turista, ktorého zláka dovolenka Kuba, môžeme určite označiť hlavné mesto Kuby – Havanu. Jej súčasťou je historické centrum, vystavané v koloniálnom štýle a zapísané aj v zozname UNESCO. V Havane však nájdete aj iné možnosti zábavy, napríklad svetoznámu tanečnú a spevácku TROPICANA SHOW. Medzi najkrajšie miesta Kuby však určite patrí aj mesto Santiago, Trinidad, prírodné rezervácie v Pinar del Rio či Sierra del Rosario, ale aj tabakové plantáže v oblasti Valle de Vinalles či zátoka svíň Bahia de Cochilos. Kuba dovolenka je rozhodne miestom kde sa nebudete nudiť.