Kúzelníci vás dostanú!

Štandardný

Každý jeden z nás už aspoň raz v živote videl nejaké kúzelnícke vystúpenie. Kúzelníci nás dokázali úplne ohúriť a to nielen svojim zaujímavým vzhľadom a oblečením. Predovšetkým svojim vystupovaním a tým ako presvedčivo vedeli predviesť každé jedno svoje kúzlo. Tá práca rúk, výraz tváre, ale aj zohranosť so šarmantnou asistentkou bola neuveriteľná a my sme im uverili každý trik. Po skončení vystúpenia sme mali pocit, že kúzelníci skutočne majú nejaké nadprirodzené schopnosti. Ich predstavenie sa nám vrylo do pamäte na celý život. Úžasné na tom je, že nech už ste videli vo svojom živote akékoľvek množstvo kúzelníkov, každý jeden mal pripravené iné kúzla a jeho predstavenie bolo jedinečné a neopakovateľné. V tomto sú kúzelníci skutočnými profíkmi!

lúzelníci

Kúzelnícka show

Kúzelníci – ako sa stať kúzelníkom?

Stať sa kúzelníkom však vôbec nie je ľahké a vyžaduje si to veľa odhodlania a trpezlivosti. Kúzelníkom sa stane len ten, kto toto povolanie miluje celým svojim srdcom. Pretože ak to chcete robiť iba pre peniaze, ďaleko sa nedostanete. Vaším hnacím motorom musí byť najmä radosť v detských očiach a spokojné publikum, no na to, aby ste toto všetko dosiahli, potrebujete na sebe popracovať. Uvedomte si, že za každým jedným kúzlom sú týždne a niekedy aj mesiace driny. Pretože kým kúzlo dokonale nacvičíte a ste schopný ho predviesť pred publikom úplne bez chyby, nejaký ten čas to potrvá. Ale ako sa hovorí, trpezlivosť ruže prináša a pri kúzelníckom remesle to platí dvojnásobne!

kúzelníci

Magické karty

Kúzelníci ako narodeninový darček

Vaše deti majú príležitosť vidieť kúzelníka buď v škole alebo v škole v prírode, no je tu ešte jedna možnosť. Kúzelníka si môžete na niekoľko hodín zajednať aj vy osobne a to napríklad na narodeninovú oslavu vašej ratolesti, kde mu kúzelník urobí súkromné vystúpenie na ktoré tak rýchlo nezabudne. Môžete si byť istí, že takýto druh darčeka poteší každé dieťa a to bez ohľadu na jeho vek či pohlavie, no uistite sa, že ste zvolili skutočného profíka, pri ktorom nebudete ľutovať ani jeden cent, ktorý ste zaňho minuli. Kúzelníci totiž musia byť nielen presvedčiví, ale aj zábavní a pútaví, pričom najľahšie ich zoženiete na internete, kde si môžete prečítať aj ich recenzie.

Kúzelníci

Kúzelnícke predstavenie